Фото: прес-служба президента

Володимир Зеленський шукає стартаперів, які придумають заміну рамкам металошукачів

Шостий президент приїхав на IT-конференцію у Києві та розповів, у яких галузях української економіки - і не тільки - він очікує впровадження інновацій.

Новий президент України Володимир Зеленський приїхав на IT-конференцію у Києві й повідомив, що хоче модернізувати Україну.

Гарант Конституції виступив з промовою на iForum "Гарант інновацій: створюємо майбутнє разом", де розповідав про інновації в медицині, відновлювальну енергетику та про рамки металошукачів, які варто замінити більш "ощадним" варіантом.

"Йод" публікує "інноваційну" промову Зеленського - там багато планів президента на майбутнє України.

Рамки металошукачів

"Чесно кажучи, тут приємніше, ніж на Банковій: я там три дні, а тут справжні живі люди. Спасибі вам, що покликали.
Я хочу попросити вибачення за ті рамки, які встановили, я дізнався про них. Вибачте, будь ласка, з приводу того, що вам довелося проходити через ці рамки. Я думаю, що рамки, які з'явилися тут на iForum, серед вас є людина, яка придумає альтернативу цим рамкам. Це дуже непоганий стартап, і я буду першим замовником цього стартапу. Так що хтось може розбагатіти".

Інновації у медицині

"Ми вкладаємося в медицину, лікування хвороб, а чуваки і дівчата - вони своїми мізками вкладаються в превентивну медицину. І це і є новаторство". 

Інновації загалом

"Говорячи про інновації й політику, в принципі чиновники, політики й інновації - це абсолютно два різні світи. Це якась катастрофа. Зазвичай, чиновники використовують чотири слова: інновація, діджіталізація, ну хто може вимовити звичайно, гіперлуп й Ілон Маск. І після цих слів вони говорять: "Ми всі сказали це і треба щось міняти". Я вам скажу як людина, не як президент: я особисто один нічого не можу поміняти в плані інновацій, в плані діджіталізаціі. Ми зможемо зробити це тільки разом. Не випадково девізом нашої кампанії було: "Зробимо це разом". Це правда, тому що у вас у всіх в мізках трохи більше, ніж у мене ... ну щось у мене, звичайно, є. 

Я точно не хочу сьогодні вам обіцяти золоті гори, що ми зробимо тисячу заводів Tesla протягом п'яти років, у нас буде гіперлуп між цими заводами, Ілон Маск буде розрізати стрічку і буде міністр інновацій. Але я знаю точно, чому я тут, я хочу про це з вами поговорити". 

Альтернативні засоби

"Відсутність електромереж може привести у бік відновлюваної енергетики, відсутність банківської інфраструктури може призвести до цифрового банкінгу, відсутність транспортної логістики - треба йти до дронів. Що нам заважає? Дійсно таке відчуття, що люди, які нам заважають, їх потрібно назвати - що. Таке відчуття, що у нас імунітет до майбутнього. А це неправда. Я впевнений, що ви кожен день творите великі речі, а наші чиновники й політики абсолютно цим не користуються. 

Ми хочемо низьких тарифів? Треба тягнутися до інновацій у відновлюваній енергетиці.
Ми хочемо еко-транспорт? Нам треба ,перш за все, розширювати інфраструктуру для електромобілів і безпілотників".

Електронний уряд

"Є звіт ООН щодо розвитку електронного уряду за 2018 рік. Ми сьогодні програємо Казахстану, Білорусі, Узбекистану, Грузії, Молдові, країнам Балтії та агресору (Росії - Ред.).

За індексом людського капіталу ми програємо лише РФ, Білорусі та Естонії. Справа не в людях, справа в системі. Можете вважати мене наївним мрійником, але ми хочемо зробити країну в смартфоні, уряд в смартфоні й (здійснити) впровадження 4-х рівнів: інформація про державу - 1-й рівень, комунікація з державою - 2-й рівень, транзакції з державою - 3-й рівень, залучення в управління державою - 4-й рівень". 

Цілі на майбутнє

"Мені подобається підхід Apple, коли кращих співробітників збирають у спеціальній кімнаті - у них імунітет, вони дбають, щоб у зародку не вмерла жодна геніальна ідея. Вони здатні побачити й розпізнати цю ідею. Їхнє головне завдання на порядку денному - яку галузь Apple може розірвати технологічно сьогодні. Я б дуже хотів, щоб ми це змогли з вами створити разом".

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Gen Tay
Шо такое, на лисапету звенят???? Или король белых дорожек в рамку попасть не может на лисапете?
23 трав 2019 р., 13:14
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту