Володимир Зеленський вперше потрапив на обкладинку Time. Його назвали "людиною посередині"

У виданні вийшов матеріал американських журналістів про те, як змінився український президент після інавгурації та про скандал з Байденом.

Американське видання Time випустило грудневий номер, в якому опублікували велике інтерв'ю з Володимиром Зеленським.

Його фото також помістили на обкладинку журналу.

Під фотографією президента України помістили підпис, в якій йдеться про те, що Зеленський опинився посередині між президентом Росії Володимиром Путіним і главою США Дональдом Трампом.

Як повідомив головний редактор видання Едвард Ферсенталь у Твіттері, головними темами випуску стали способи Трампа монетизувати скандал з імпічментом через Фейсбук і роль Володимира Зеленського у світовій політиці.

У статті йдеться, що після інавгурації Володимир помітно змінився. Він став втомленим і постарів.

"Він був не просто більш втомленим або більш реалістом, але, здавалося, вловив напругу політичної хвороби, яку він колись ненавидів і хотів вилікувати: цинізм", - написав журналіст видання.

Це ж підтвердили соратники Зеленського - Сергій Шефір та Андрій Єрмак, чиї коментарі наводяться в матеріалі.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту