ВООЗ оголосила пандемію коронавірусу

Це означає, що рівень поширення інфекції став неконтрольованим. Але не через сам вірус, а через бездіяльність багатьох країн.

Станом на 12 березня у світі коронавірусом заразилися понад 120 тисяч людей.

Висока швидкість поширення та розповсюдження вірусу багатьма країнами є підставами для оголошення пандемії.

"ВООЗ цілодобово оцінює цей спалах, і ми глибоко стурбовані як тривожними рівнями поширення і серйозності, так і рівнем бездіяльності. Ми ухвалили рішення, що коронавірус (COVID-19) можна вважати пандемією", - заявив глава ВООЗ Тедрос Адханом Гебреєсус.

Запобігати масовому поширенню коронавірусу можна у тому випадку, якщо країни ретельно тестують та відстежують випадки захворювання. Цьому допомагає вчасна ізоляція пацієнтів з підозрою на вірус.

"Кілька країн продемонстрували, що цей вірус можна придушувати і контролювати. Завдання для багатьох країн, які зараз мають справу з великими спалахами Covid-19, полягає не в тому, чи можуть вони зробити те ж саме, а в тому, чи будуть вони це робити", - додав Гебреісус.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту