ВООЗ підрахувала, скільки грошей їй потрібно для перемоги над коронавірусом

Фото: romanakr, Pixabay
А заодно заявила, що коштів катастрофічно бракує.

Для успішної реалізації ініційованої Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ) програми міжнародного партнерства під назвою ACT-Accelerator ("Прискорювач доступу до засобів проти COVID-19") буде необхідно в найближчі 12 місяців 31,3 млрд доларів. Про це повідомляє 9tv.co.il з посиланням на інформаційний бюлетень ВООЗ.

Згідно з документом, на ці кошти планується закупити і відправити до середини майбутнього року в держави "третього світу" близько півмільярда тестів на коронавірус, 245 млн комплектів терапевтичних засобів і 2 млрд доз протикоронавірусних вакцин.
Поки організація має в своєму розпорядженні лише 3,4 млрд доларів.

"Таким чином необхідно додатково мобілізувати 27,9 млрд доларів, причому 13,7 млрд доларів для фінансування екстрених заходів", - йдеться в документі.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту