Вовк зі знаменитого мему про "шерстяного вовчару" виявився вовчицею

Фото: instagram.com/argonautphoto
Несподіване зізнання National Geographic повеселило соцмережі 😁

Пам'ятайте мем, який прикрасив наше життя два роки тому? Про "шерстяного вовчару" з потужними лапами, який "боже, який хороший". Так ось, відкриття 2020 го року - виявилося, що ніякий це не вовчара, це - вовчиця, пише meduza.io.

З посту National Geographic в Instagram з'ясувалося, що це справжнісінька вовчиця. Шерстяна. З потужними лапами. Прокладає стежку для своїх нащадків, яким належить освоїти нову мисливську територію.

Автор знімка - фотограф National Geographic Аарон Х'юї. Він зробив цей кадр в національному парку Деналі на Алясці в 2016 році. За словами фотографа, полювання увінчалася успіхом - за кадром вовки з'їли лося.

У соцмережах вже жартують, що мем став тільки актуальнішим, його ніби адаптували до сучасних реалій. І боже, яка ж вона хороша та вовчиця 😂

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту