Вперше у світі побудували храм-хмарочос (фото)

Фото: dezeen.com
Церква в Гонконзі розташувалась у 21-поверховій будівлі.

У Гонконзі побудували найвищу церкву у світі. Студія Rocco Design Architects створила 21-поверховий будинок для методистської церкви. Це, звісно, не перша культова споруда-хмарочос у світі, але перший храм такого роду. Найцікавіше, що служіння проводять, як на першому, так і на останньому поверсі, пише Dezeen.

Церква не займає цілу будівлю, її площа всього лиш 800 метрів квадратних на різних поверхах. Доволі цікаве розташування - вертикальне, "кімната над кімнатою". І виходить, що загальна площа церкви 11 тисяч квадратних метрів. 

На першому поверсі - головний хол, на другому - зал для проведення богослужінь. Є ще додаткова молитовна кімната, що знаходиться у підвальному приміщенні. На верхніх поверхах розташовані дитяча кімната, офіси та квартири персоналу.

Над будівлею - каплиця. З неї відкривається прекрасний вид на місто.

Фото: dezeen.com

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту