Вперше в історії "Жіночого Кварталу" одна з актрис вийшла на сцену оголеною (фото)

Фото: "Квартал 95"
Валерія Товстолес з'явиться перед глядачами, прикриваючи груди меню і посудом з ресторану.

Проект "Жіночий Квартал" розпочинає новий телесезон. В останній день літа, 31 серпня, на каналі "1+1" відбудеться прем'єрний випуск, зйомки якого проходили у травні в Туреччині під час щорічного фестивалю "Весело".

У прес-службі "Кварталу 95" розповіли, що за традицією виїзних зйомок актриси багато жартували на тему відпустки.Також на глядачів чекають номери, де події розгортаються за барною стійкою, в кабінеті дієтолога і в справжнісінькому гаремі, точніше навіть двох.

А найгарячішим номером буде мініатюра, в якій чоловік і дружина приходять в ресторан з еротичної тематикою. Заради цього номера одна з актрис "Жіночого Кварталу" Валерія Товстолес з'явиться на сцені практично без одягу, прикриваючи груди хіба лише меню і посудом. Вже після зйомок актриса зізналася, що дуже хвилювалася перед цим номером.

Фото: "Квартал 95"

"Так склалися обставини, що спочатку костюм для цього номеру був іншим і не так реалістично виглядав, але ж весь гумор був побудований саме на оголених офіціантах - пояснила Лера Товстолес, яка має за плечима багаторічну роботу в модельному бізнесі, і навіть виходила на подіум разом з Іриною Шейк. - Ми спробували придумати інший варіант костюма, а точніше його відсутність. У результаті номер вийшов у рази смішнішим і реалістичнішим, коли ми з Валиком (актор Валентин Міхієнко - Прим.) вийшли на сцену без одягу ".

На запитання, чи часто дівчині пропонують зніматися оголеною, 24-річна Валерія відповіла: "Чоловічі журнали мене не особливо цікавлять. Так, я не соромлюся свого тіла і завжди вибираю наряди, які підкреслюють мою фігуру. Але я люблю у жінках загадку, до речі, як і у чоловіках. Всього має бути в міру".

До слова, із зіркових гостей в новому випуску "Жіночого Кварталу" візьмуть участь NK (Настя Каменських) і Лайма Вайкуле.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту