Фото: docudays.ua

Вперше в Україні кінофестиваль не відклали, а перевели в онлайн-формат. Про кого мова

І він, до речі, безкоштовний 😎.

Фестиваль соціального документального кіно Docudays UA цьогоріч відбудеться онлайн.

Через карантин оргкомітет фестивалю вирішив, що краще не скасовувати покази, а провести їх віртуально у ті ж самі дати — з 24 квітня по 3 травня.

Протягом десяти днів відбудеться близько півсотні трансляцій на сайті docudays.ua. Також працюватиме онлайн-кінотеатр Docu/Space, де покажуть 50 фільмів, та інші онлайн-події. Головною тематикою фестивалю стануть права дітей в аспекті дорослішання.

"Для нас це рішення сповнене викликів та експериментів: ми будемо першим українським кінофестивалем, який відбудеться онлайн. Відтак долучитися до Docudays UA-2020 зможуть не лише киян(к)и, а й уся Україна", - зазначили організатори фесту.

Задля підтримки, усі формати фестивалю будуть безкоштовними для перегляду. Однак вітаються благодійні внески на сайті фестивалю.

Підліткам буде доступною можливість створення власних стрічок під наглядом режисерів.

Фартонуло, так фартонуло 😅.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту