Вперше в Україні і взагалі в Європі випустили картку без реквізитів

Фото: Pixabay
Особливі кредитки трьох кольорів почав виробляти Monobank.

Продовжуємо тему банківських карток. У Великобританії випустили картку з чистого золота, а у нас вперше з'явилась картка без реквізитів. Її представив Monobank. Така банківська картка з'явилась вперше в Україні та Європі загалом. На ній немає реквізитів: номера, дати випуску та CVV-коду. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив співзасновник Monobank Олег Гороховський.

"Ми оголошуємо, що вже сьогодні ми починаємо випуск перших у Європі (за інформацією Visa та Mastercard) карток без реквізитів", - заявив він.

Для клієнтів таких карток передбачене обслуговування у аеропортах та інші додаткові послуги. А їх власники зможуть безкоштовно знімати власні кошти за кордоном (до 5000 гривень в місяць по будь-якій карті), мати знижений відсоток за користування кредитним лімітом і більш вигідний тариф на зняття готівки в рахунок кредитних коштів, пише The Village.

Платинові картки доступні у трьох кольорах: чорний, рожевий та стальний. Випуск такиї картки коштуватиме 500 грн, а обслуговування 250 грн на місяць.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту