Все лікується: британські медики врятували людину від ВІЛ

Фото: pexels.com
Це другий випадок в історії, коли лікарям вдалося побороти такий діагноз

Британські ЗМІ повідомляють про чудесний випадок зцілення від вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ). Майже через три роки після пересадки кісткового мозку від донора, стійкого до вірусу, тести британця на інфекцію виявилися негативними! Справа в тому, що приблизно 1% населення Землі має вроджений імунітет до ВІЛ. Саме клітини такого донора і допомогли впоратися з хворобою.

Лыкування британця, якого називають "лондонським пацієнтом", схоже з лікуванням Тімоті Брауна на прізвисько "берлінський пацієнт" у 2007 році.

- Зараз у нього не помітна наявність вірусу, - сказав The Guardian лікар "лондонського пацієнта" Равіндра Гупта. - Він знаходиться у процесі ремісії, і повністю життєздатен.

Ні один з медикаментозних способів лікування, які вчені раніше пробували, не приніс такого ж позитивного еффекту.

Будемо сподіватися, що незабаром нові методики боротьби з ВІЛ будуть доступні по всьому світу. А поки нагадуємо, що почуття гумору, як мінімум, полегшує симптоми будь-яких хвороб і допомагає легше сприймати навколишню дійсність.

Єгор Бахарєв
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту