"Все ОК" - Lady Gaga показала рентген своєї руки після падіння на концерті (фото, відео)

Фото: Instagram ladygaga
Оригінальний знімок поп-зірка опублікувала у себе в Instagram. Фанати можуть розслабитись.😄

17 жовтня у Лас-Вегасі шоу давала світова поп-зірка Леді Гага. Та не обійшлось без ексцесів.

Під час виступу співачки на сцену виліз її фанат. Гага вирішила підсилити ефект шоу сенсацією, тому вилізла на фаната та продовжила співати. При цьому, до речі, витворяла щось наче дуже непристойне. Від щастя у хлопця підкосились ноги, він не втримав співачку та впав разом з нею зі сцени.😱

Конфуз конфузом, та наслідки від такого ніхто не відміняв. Тому відразу після концерту Леді Гага з тим самим фанатом поїхали до лікарні та зробили обстеження всього тіла. На щастя, обійшлось без травм. А цю радісну звістку для своїх шанувальників співачка дала дуже оригінальним способом. Вона опублікувала у своєму Instagram фото, де на рентгені показує знак "ОК".

Підписала знімок просто: "Просто танцюй. Все буде ОК".😁

Відомо, що 33-річна Леді Гага після падіння на концерті відразу піднялась за допомогою охоронців, пишуть Факти. Сказала одну лиш фразу: "Все окей. Єдине, що не окей - не вистачає сходів, щоб я могла забратися назад на цю чортову сцену".

Переляканий фанат, якого звати Джек, так перенервував, що розплакався. Леді Гага помітила це та почала його заспокоювати: "Та ну! Все добре. Це не твоя провина. Можеш мені пообіцяти щось? Можеш прямо зараз пробачити себе за те, що тут сталося? Для того, щоб станцювати танго потрібні двоє".

Хлопець зрозумів натяк зірки та піднявся з нею на сцену вдруге.💃

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту