Усе, як у людей: мавпи обожнюють спільний перегляд фільмів

Фото: flickr by foshie
Хороше кіно, келих улюбленого напою та коханий поруч – вчені з'ясували, як подобається проводити час закоханим шимпанзе.

Вчені продовжують всіма можливими способами доводити, що людина пішла від мавпи. Ну або ж люблять просто робити кумедні відкриття. Як от висновок після нового експерименту із шимпанзе. Довели, що мавпочки насолоджуються переглядом фільму разом зі своєю половинкою, пише Mirror.

"Через такий досвід спільного перегляду, шимпанзе отримують відчуття близькості та тіснішого зв'язку одне з одним", - кажуть вчені.

Фото: Unsplash by satya deep

Дослідники взяли декілька пар мавпочок, посадили поряд та ввімкнули їм невеликий фільм. Щоб зробити перегляд приємнішим, то роздали всім по склянці виноградного соку – справжній сервіс?. Результат показав, що після такого сеансу мавпи стали  дружелюбнішими до всіх інших і, особливо, до своєї пари. Це вчені пояснили тим, що спільне заняття, особливо, яке приносить моральне задоволення, на підсвідомому рівні зблизило приматів.

Так само відбувається і з людьми. Щоби подолати певні бар'єри з новим співрозмовником чи наладити ближчий контакт з людиною, якій симпатизуєте, потрібно подивитись разом фільм, сходити на концерт чи навіть просто пограти у настільну гру.

Фото: Pexels

"Такий принцип взаємодії одне з одним існує як у людей, так і у великих мавп. Тому наші еволюційні корені ще глибші, аніж ми підозрювали", - коментують автори дослідження.

Тож, якщо у вас з'явилась нова симпатія, то ви знаєте, що робити: квиток в кіно, попкорн та кола – ідеальний набір. Перевірено мавпами. 

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту