Вулик з LEGO - бджоляр з Ірландії показав, що зробив за карантин

Фото: скріншот YouTube Ruairi O Leochain

"Коронавірусний" вулик - як вам таке?😃

Шкільний вчитель та бджоляр з Ірландії Руарі О Лохан за час карантину побудував бджолиний вулик з конструктора LEGO. А назвав конструкцію "коронавірусною", тому що час знайшов на неї тільки під час самоізоляції, пише Westmeath Independent.

Відео зі своїм яскравим лего-вуликом Лохан опублікував у Facebook-спільноті бджолярів. І відразу після цього йому почали писати люди з різних країн з проханням надіслати креслення для побудови. Але їх у чоловіка немає, адже робив він вулик без жодних планувань. Просто орієнтувався на справжній, який стояв поряд.

Місцевим кореспондентам Лохан сказав, що бджолам будиночок, здається, сподобався. Вониспочатку трохи соромилися залітати в нього, але потім звикли. Каже, скоро вони обліплять конструкцію прополісом і тоді справа піде як по маслу.

А і справді це дуже життєрадісно та наче у мультику.😊

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту