Фото: instagram.com / v_serduchka

Вєрка Сердючка потрапила до рейтингу артистів з найдивнішими костюмами на Євробаченні

Окрім української "конкурсантки", у списку також опинилися фіни Lordi, "Буранівські бабусі" з Росії, і близнюки Jedward.

Образ Вєрки Сердючки на Євробаченні 2007 року визнали одним з найдивніших луків за всі роки проведення конкурсу.

Зірка української "артистки" засвітилася у рейтингу від The Independent.

Костюм Андрія Данилка виявився на другому місці у списку найбільш "дивовижних" образів конкурсу. Він поступився тільки луку фінської групи Lordi (так-так, тим самим "милим тролям", які виграли Євробачення у 2006-му).

Також до трійки "переможців" потрапили близнюки з Ірландії Jedward (саме їх костюми з виступу у 2012 році, коли вони віддалено нагадували золотий образ Валерія Леонтьєва з мюзиклу "Попелюшка").

Хоча, на нашу скромну думку, ірокези Jedward з Євробачення 2011 року викликають набагато більше питань, ніж їх космічні костюми роком пізніше 🤔.

Також до 10-ки найбільш дивних образів Євробачення потрапили "аутфіти" німецької співачки Джеймі-Лі Кривиць (2016), норвезької глем-метал-групи Wig Wam (2005), ірландського ляльковода і його ляльки Індика Дастіна (2008), і костюми "Буранівських бабусь" з 2012-го (і тут ми, чесно, здивувалися).

Матерiали по темi
Хто цього року переможе на Євробаченні - прогноз від MELOVIN і знавців конкурсу
Фото: Getty Images

А ось чи поповнить цей список якийсь конкурсант з Євробачення-2019 - дізнаємося вже цієї суботи, коли на сцену Тель-Авіва вийдуть усі учасники гранд-фіналу.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту