Фото: Unsplash

Взимку людині потрібно більше спати, - вчені

І менше працювати. Так кажуть експерти ?.

Психологи з університету Свінберга заявляють, що перехід людини на "зимовий режим" функціонування шкодить її сну.

Науковці виявили прямий взаємозв'язок між довжиною світлового дня та самопочуттям людини. За їхнім твердженням, взимку люди болісно переносять відсутність сонця, тому прокидання у темряві створює відчуття, що сну практично не було. 

"Якщо наш біологічний годинник говорить, що прокидатися треба о 9-ій ранку, бо за вікном похмурий зимовий день, але ми однаково встаємо о сьомій, ми позбавляємо себе повноцінного сну", − говорить професор Грег Мюррей.

Окрім того, у зимовий період люди частіше хворіють та відчувають слабкість, тому психологи радять не тільки висипатися, а й менше працювати. Найгіршими місяцями з точки зору ефективності роботи є січень та лютий, передає Wired. Однак покращити свою успішність в офісі можна, якщо приходити туди пізніше. 

"Ви покажете кращі результати, почнете ефективніше проводити час на роботі", − додає лікар Тіль Роеннеберг.

Матерiали по темi
Як зрозуміти, що у тебе депресія
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту