Warner Bros. буде знімати фільми, радячись зі штучним інтелектом

Photo by Shane Rounce on Unsplash
"Розумна машина" може передбачити, стане кіно популярним чи ні.

Студія Warner Bros. підписала угоду з компанією Cinelytic, завдяки якій тепер має можливість використовувати штучний інтелект, щоб передбачати долю кінострічок, пише ElleGirl з посиланням на Screen Rant.

Що ж вміють розробки Cinelytic і як вони можуть допомогти кіностудії? Штучний розум має здатність до аналізу базових даних. Він може розглянути фільм за певними критеріями для того, щоб визначити, наскільки великі будуть касові збори. Наприклад, в обов'язки "розумної машини" буде входити оцінка популярності акторів, зайнятих в зйомках аналізованого фільму.

Віце-президент Warner Bros. заявив, що "кожен день компанії необхідно приймати досить багато рішень, що і як варто показувати в кіно", отже, щоб залучити аудиторію, потрібні найточніші прогнози.

Зараз не зовсім ясно, чи робитиме штучний розум фільми кінокомпанії успішнішими, однак він точно допоможе уникнути великих невдач. Але варто пам'ятати, що ключове рішення в будь-якій ситуації все одно приймають люди. Поки що ?

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту