Фото: Maruv/Facebook

"Я буду їздити на премії та з концертами, куди захочу і як захочу": жорстка реакція Maruv на скандал з "російською" премією

Співачка звинуватила ЗМІ в невігластві та цілеспрямованому роздуванні скандалу.

Після реакції концертного директора Maruv на скандал зі врученням премії MTV Music Awards як "російській співачці", звинувачення прокоментувала сама Аня Корсун.

Співачка в Фейсбуці заявила, що в провокуванні скандалу винні ЗМІ, які не розібралися з нюансами вручення премій MTV. Maruv зазначила, що вона отримала нагороду як міжнародна артистка, а "російською" її назвали через те, що журналісти опублікували неперевірену інформацію.

"Я отримала нагороду на міжнародній премії MTV EMA в номінації "Кращий артист за версією MTV Russia". Навчіться читати й перевіряти факти, перш ніж обливати брудом! Ця номінація ніяк не прив'язана до країни або до громадянства. У минулому році переможцем став артист із Казахстану Jah Khalib, а в цьому році я. MTV Russia - це філія великого глобального телеканалу, і це єдина філія MTV на всьому пострадянському просторі, і він знаходиться в Росії, тому так і називається. При цьому тут ротується величезна кількість артистів з усього світу, але особливо з країн СНД", - заявила співачка.

Також Аня в досить жорсткій формі звернулася до журналістів, заявляючи, що ті не перевіряють інформацію.

"Я не тільки громадянин країни, в якій я народилася, але ще й світовий артист! Тому я буду їздити на премії та з концертами, куди захочу і як захочу, тому що я вільна людина. Я співаю для всіх, кому подобається моя музика. У всьому світі я представляю тільки себе і свою творчість, тому fuck off!

Окреме спасибі @tsnua та іншим новинних порталів за "недо" факти про мою поїздку на MTV EMA 🖕🖕", - написала Maruv.

Співачка наголосила, що, виходячи на сцену, чітко показувала, яку країну вона представляє, несучи український прапор.

"Для особливо обдарованих хочу сказати, що на червоній доріжці я позначила, звідки я родом, а коли виходила отримувати нагороду, я отримувала її під українським прапором! А ви, мої друзі, в черговий раз мене розчарували своїм невіглаством і образами! І вистачить мене приписувати куди-небудь!", - відреагувала Maruv.

Нагадаємо, що скандал в мережі розгорівся після того, як багато українських порталів повідомили, що Аня Корсун отримала нагороду MTV Music Awards як "краща російська артистка". Після цього в соцмережах вибухнули суперечки людей, одна частина яких звинувачувала співачку в "проросійськості", а друга стала захист її творчості.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту