"Я хочу різних жінок". Дружина Остапчука вперше розповіла про причини розлучення

Олена Войтенко зробила гучну заяву щодо свого колишнього чоловіка, звинувативши того в невірності й недбалому ставленню до дитини.

Восени стало відомо, що телеведучий Володимир Остапчук розлучається. Зі своєю дружиною, Оленою Войтенко, він був разом протягом десяти років.

Шоумен розказувати про причини розлучення відмовлявся. Однак його дружина в телепрограмі на каналі "Україна" зробила приголомшливу заяву, відверто розказавши про прагнення екс-чоловіка максимально насолоджуватися життям. У тому числі, завдяки іншим жінкам.

"Йому хотілося свята в усіх його проявах. У плані реалізації себе, демонстрації себе і не обтяження себе якимись обов’язками, межами. Навіть, елементарно перебуваючи на відпочинку з місячною дитиною, він міг розвертатися і йти. І, коли я якось казала – може, варто приділити увагу чи допомогти мені, людина не розуміла ніколи. І не розуміє до цього часу. Типу: "Що таке? Я хочу погуляти, насолоджуватися життям, у мене одне життя. Я хочу, я хочу, я не нагулявся, так, мені подобаються різні жінки. Я хочу різних жінок, а що тут такого? В мене одне життя",- приголомшила Олена.

Остапчук постійно давав дружині привід для підозр. Олена розповіла, що дізнавалася про його зради з листувань у телефоні  або інстаграму. На питання, хто ці жінки, отримувала незрозумілі відповіді. 

Після розлучення Остапчук приділяє мало уваги дітям. Войтенко додала, що шоумен "нестабільно допомагає" в утримуванні сина та доньки, тому їй доводиться працювати на максимум.

"На 1 вересня він взагалі не з’явився. Він не знає, яким чином, що там відбувається. І тут мені назустріч ідуть люди. Наприклад, за ту ж школу я заборгувала за 2 місяці", - крізь сльози розповіла Войтенко. 

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту