Я на день став феміністом: відео про те, як чоловіки долають стереотипи й підтримують права жінок

Ролик, який дозволить вам усвідомити важливість рівності.

Команда ресурсу "Гендер в деталях" створила відеоролик про чоловіків, котрі беруть участь у феміністичному русі.

У центрі частково іронічного сюжету — хлопець Саша, котрий вирішує на день стати феміністом. Він переосмислює права жінок та гендерні стереотипи, що стосуються материнства, менструації та самого поняття "жіночність".

"Нашою метою було показати, як і чому чоловікам варто підтримувати фемінізм. Але ми не хотіли створювати чергову відеолекцію на цю тему. Тому на дещо гіперболізованих і кумедних прикладах вирішили показати основні проблеми, із якими бореться фемінізм сьогодні. Підтримка й участь чоловіків у боротьбі з гендерними стереотипами дуже важлива, адже ми в усьому цьому разом, і від патріархальних установок суспільства страждають і жінки, і чоловіки", - розказала Дарина Мізіна, одна з авторок сценарію.

"Головна цінність цього проєкту для мене – те, що цей ігровий ролик допоможе тим, хто ще не поглибилися в тему фемінізму. Люди зможуть побачити дуже прості, наочні приклади того, як проявляється фемінізм у нашому побуті. І все це – у дуже спокійному фановому форматі, якого часом може бракувати самому феміністичному рухові", - поділився Павло Сусляков, режисер відео.

Наприкінці відео Саша вирішує, що хоче розібратися у фемінізмі краще. Йому на допомогу приходять історії інших чоловіків, що підтримують фемінізм, які ресурс Гендер в деталях збирає у своїй спецрубриці He for She.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту