Я тебе ніколи не залишу: у мережі жартують над фото Кім Чен Ина на шопінгу (фото)

Фото: Medialeaks
Північнокорейський лідер прийшов до торговельного центру на інспекцію — а став героєм Інтернету.

Дональд Трамп, Кім Чен Ин та черевик. Гена Букін, Кім Чен Ин та черевик. Кіану Рівз, все той же Кім Чен Ин та черевик. Мережа вибухнула мемами на фото лідера КНДР, який прийшов до універмагу Пхеньяна на інспекцію. 

Голова Північної Кореї, в оточенні журналістів, вирішив перевірити готовність "найсучаснішого магазину столиці", універмагу "Тесон" до відкриття. 

Фото: https://www.japantimes.co.jp

Як зазначає The Japan Times, посилаючись на місцеві ЗМІ, лідер КНДР таким чином хотів показати своїм підданим, що його режим забезпечує корейців "розмаїттям товарів та послуг". А замість цього — став героєм Інтернету.

Користувачі жартують над фото, де Кім Чен Ин сидить у взуттєвому магазині та дивиться на черевик. Наприклад, Medialeaks побачили диктатора поруч з Президентом США Дональдом Трампом, або в компанії постійно сумного Кіану Рівза, чи взагалі у магазині героя російського ситкому Гени Букіна.

Фото: https://medialeaks.ru

"Справжня любов — це коли він злиться на тебе, однак все одно каже: "Люблю тебе й нікому не віддам!", - жартують на одному з мемів.

Або ставлять собі питання: "Чи можуть корейці їсти взуття?"

Фото: https://medialeaks.ru

А один з користувачів Twitter, завдяки фото, взагалі відкрив нову класифікацію настроїв людини.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту