Я здаю, і він здає: Зеленський і Порошенко виконали обіцянки й прийшли на аналізи (оновлено)

Володимир Зеленський та Петро Порошенко виконали свої обіцянки — й пришли здати аналізи перед дебатами. Однак кожен зробив це в різних лабороторіях й у різний час: Зеленський — біля 8-ої ранку у приватній лабораторії, а Порошенко — о 9:30 на НСК "Олімпійський"(тут хочеться сказати "браво" за принциповість). 

Але повертаємося до події. Володимир Зеленський першим приїхав на аналізи — о 7:40 кандидат вже здавав кров у приватній лабораторії. Однак погодився, що може здати й інші тести, якщо це буде потрібно.

Петро Порошенко запізнився — на аналізи приїхав близько 9:30 ранку (ай-ай, а як же точно о 9-ій?). Чинний Президент теж здав кров, після чого вийшов до журналістів на брифінг.

"Мене запросили на стадіон "Олімпійський". Я сьогодні на стадіоні. Я так розумію, Володимира Олександровича не було? Я прийшов – тебе нема. Я твердо переконаний, що він набереться мужності, доїде сюди, і дебати відбудуться, тим більше, що це є вимога українського закону", - підсумував Порошенко.

Жодних психоактивних речовин в крові Президента лікарі не виявили. Такі результати показав експрес-тест, який провели Порошенку спеціалісти з клініки “Борис”, “Медіком”, Лікарні швидкої медичної допомоги та Наркологічної лікарні Києва.

А от результати наявності в крові алкоголю будуть відомі через дві години. У Зеленського - в понеділок. 

Хоча цікаво не те, що в крові Президента нічого не виявили (от дивина). А те, що дана подія наштовхнула Порошенка закріпити медобстеження кандидатів на законодавчому рівні.

Отак у країні робляться закони. Натхнення.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту