Як Чак Норріс став зіркою мемів

"Крутому Уокеру" (він же - "Техаський рейнджер") - 80! За що ми його любимо, і чому на порозі старості він раптом став дуже популярним в інтернеті.

Чак Норріс не старий. Він - суперстар! 10 березня кіноакторові, якого любили і люблять відразу кілька поколінь, виповнилося 80 років.

Хоча чогось особливого в кадрі саме в плані акторської майстерності він ніколи не демонстрував. Ну, крім свого ефектного удару ногою з розвороту в кіношних поєдинках. Але саме це і стало його фірмової "фішкою"! Обличчя майже без емоцій, міміки, мінімум слів. І універсальна "відповідь" на всі питання - удар "вертушкою" з розвороту.

Так, власне, Карлос Рей Норріс (так його звати насправді. Чак - це прізвисько) завжди і був в першу чергу спортсменом, майстром східних єдиноборств. А на акторські курси вперше записався в віці 34 років. А йогоголовна роль усього життя у серіалі "Крутий Уокер: правосуддя по-техаський" (оригінальна назва "Уокер, Техаський рейнджер") наздогнала Норріса лише в віці 53 років.

Матерiали по темi
День рейнджера: від крутого Уокера до захисників природи

"Уокер" розтягнувся на 9 сезонів. І, схоже, забезпечив Чака грошима на безбідну старість. Остання серія вийшла ще в 2001 році, коли акторові виповнився 61 рік. Хто б міг подумати, що головний сплеск популярності у нього попереду!

"Бабахнуло" в 2005-му, коли в інтернеті вперше пожартували про "факти з життя Чака Норріса". Хтось першим пожартував про те, що "сльози Чака Норріса лікують рак. Але він так крутий, що ніколи не плаче. Взагалі." Ну, або щось подібне.

Це була іронія над усіма стереотипами бойовиків і вестернів. Ну, і, трошки - над "дерев'яною" грою актора-Норріса, який вбивав усіх своїх ворогів майже з одним і тим самим виразом обличчя.

Дальше більше. Жарти- "факти" почали рости, як сніжний ком. І понеслося!

Одного разу Чак Норріс з'їв торт перш, ніж його друзі встигли сказати йому, що всередині сидить стриптизерка.

Чак Норріс не вміє читати. Він просто суворо дивиться на книгу, поки не отримує всю необхідну інформацію.

Основний експортований товар Чаком Норрісом - страждання.

Якщо ви бачите Чака Норріса, він бачить вас. Якщо ви не бачите Чака Норріса, можливо, вам залишилося жити всього кілька секунд.

Чак Норріс не ходить на полювання, тому що слово "полювати" має на увазі можливість невдачі. Чак Норріс ходить вбивати.

На останній сторінці "Книги Рекордів Гіннеса" дрібним шрифтом зазначено, що всі світові рекорди належать Чаку Норрісу, а в книзі просто перераховані ті люди, яким вдалося максимально до них наблизитися.

Під бородою Чака Норріса немає підборіддя, там ще один кулак.

Чак Норріс може вбити двох мисливців одним зайцем.

Чак Норріс розмелює кавові зерна пальцем, а потім кип'ятить воду своїм гнівом.

У більшості людей 23 пари хромосом. У Чака Норріса - 72 пари. І всі вони отруйні.

Чак Норріс може виграти в "хрестики-нулики" за один хід.

Ніякого глобального потепління не існує. Просто одного разу Чаку Норрісу стало холодно, і він підігрів Сонце.

Чак спочатку не зрозумів гумору і навіть спробував подати позов до  суду (на кого?! На інтернет?). Не те, щоб образився, але просто вирішив перевірити: чи не можна злупити грошенят в зв'язку з використанням його імені без його, Норріса, на те дозвіл. Але, зрозумівши, що справа безнадійна, змінив гнів на милість. І навіть сам зіграв роль "Чака-мема" у фільмі "Нестримні-2", де розповів про долю кобру, яка наважилася вкусити самого Чака Норріса.

Хоча улюблений мем Чака інший: "Одного разу обличчя Чака Норріса спробували вирубати на горі Рашмор. Але граніт виявився недостатньо твердим для його бороди."

Руслан Меженський
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту