Тест: як добре ти знаєш курс гривні до інших валют

Що дорожче: японська єна або грошова одиниця України? А який курс до мексиканського песо? Перевірте себе за допомогою тесту від "Йоду" та отримайте нагороду за знання.

2 вересня багатостраждальній і любій (часом - не дуже) українській гривні виповнилося 23 роки. Вже зовсім доросла! За минулі роки вона росла, забавлялася, в "перехідному віці" кидалася з крайності в крайність, але останнім часом стала трохи розсудливішою (насамперед це помітно по курсу долара за останні місяці). І не така вже наша грошова одиниця і малоцінна. Пройдіть наш тест - і дізнайтеся по відношенню до якої валюти українська гривня коштує більше?

Обійдемося без банальностей: усі знають курс гривні до долара та євро, а як щодо екзотичних валют? Попереджаємо: не все так просто, але зате цікаво.

Усі курси - офіційні від Нацбанку України станом на 2 вересня 2019 року.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту