Як екс-гравець "Зорі" створив два диво-голи в грі з "Реалом" в Мадриді (ВІДЕО)

Денніс Бонавентуре, який ще три роки тому виступав у чемпіонаті України, став героєм матчу Ліги чемпіонів.

Сьогодні та завтра в Європі проходять матчі Ліги чемпіонів, але вже зараз можна говорити, що головним героєм 2-го туру групового етапу став 21-річний нігерієць Денніс Еммануель Бонавентуре. Нам цей хлопець непогано знайомий: з 2016 по 2017 він запалював в чемпіонаті України в складі луганської "Зорі", після чого перейшов в бельгійський "Брюгге", де виступає до сих пір.

Нагадаємо, що цей самий "Брюгге" на шляху до групового етапу обіграв київське "Динамо". І сьогодні бельгійці грали в Мадриді на стадіоні "Сантьяго Бернабеу" проти самого "Реала".

"Брюгге" вважався явним аутсайдером, але дав справжній бій зірковій команді тренера Зінедіна Зідана. А Денніс створив два дива поспіль. Він забив два м'ячі у ворота мадридців в абсолютно знущальній манері: робиви вигляд, що просто невдало обробив м'яч однією ногою, а коли воротар падав - спокійно бив в ціль іншою кінцівкою.

Спочатку здалося, що Бонавентуре дійсно забив курйозний гол, коли він забивав вперше. Ось, як це було на 9-й хвилині.

Але на 39-й нігерієць повторив свій трюк, ще більш його ускладнивши: вдав, що спіткнувся та падає, а потім так само несподівано послав м'яч у ціль! Так рахунок став 0:2 на користь "Брюгге".

На таке (та ще й в такому важливому матчі) не всяка суперзірка зважиться!

Одного разу "Король футболу" Пеле, коли вперше побачив гол з пенальті у виконанні Антоніна Паньонки (цей удар, коли м'яч знущально несильним ударом по центру відправляєся в ціль над воротарем, що впав, тепер носить його ім'я), сказав: "Цей хлопець або псих, або геній! " Цікаво, що скаже Пеле про трюки Денніса?

Дуже шкода, але симпатичні бельгійці не втримали сенсаційну перемогу. Денніса Бонавентуре замінили за 20 хвилин до кінця, але в самому фіналі "Реал" зрівняв рахунок - 2:2.