Як гол Ярмоленка на передостанній хвилині приніс "Вест Хему" перемогу в матчі з "Челсі" (відео)

Український футболіст забив уперше в 2020 році, вийшовши на заміну в матчі чемпіонату англійської Прем'єр-ліги.

Востаннє форвард лондонського "Вест Хема" забивав ще минулої осені. Потім Ярмоленко довго лікував травму, тут і карантин наспів.

Після відновлення чемпіонату АПЛ Ярмола не забивав, та й взагалі грав мало. Не був він у стартовому складі під час домашнього матчу з "Челсі". Українець вийшов лише на заміну на 78-й хвилині за рахунку 2:2 (за "Челсі" два м'ячі забив ексгравець "Шахтаря", бразилець Вілліан), але і цього часу йому вистачило, щоб відзначитися. На 89-й хвилині Ярмоленко в контратаці холоднокровно обіграв захисника і послав м'яч у сітку.

Завдяки голу Андрія, "Вест Хем" виграв з рахунком 3:2 - і піднявся з "зони вильоту". Тепер клуб Ярмоленка посідає 16-е місце, але випереджає трійку аутсайдерів тільки на 3 очки.