Як інженер з Полтавщини навчив німців трамваї будувати

Федір Аполлонович Піроцький - самородок-винахідник, творець першого електричного трамвая, чий задум не оцінили на батьківщині, але досі ним користується весь світ. У березні 2020-го виповнилося 175 років від дня його народження.
Вважаю, порятунок в електриці
Федір Піроцький

Перший пішов

16 травня 1881 року. Між Берліном і його передмістям Ліхтерфельде брати Карл і Вернер фон Сіменс запускають перший у світовій історії електричний трамвай. Протяжність лінії - 2500 м.

"Ґут", - схвально кивають німці. 

Перший в світовій історії електричний трамвай, Берлін, 1881 рік. Фото © akg-images.co.uk

Чотирма роками раніше Вернер Сіменс читає в "Інженерному журналі" статтю українського винахідника Федора Піроцького про досліди щодо запуску безкінного екіпажу на електричній тязі та викликає до себе інженерний відділ: "Бачили?".

1871 рік. За десять років до запуску берлінського трамвая 26-річний інженер Федір Піроцький, спостерігаючи, як дві шкапи з натугою тягнуть стару деренчливу конку вгору на київський Поділ, задумливо чухає потилицю: "Хріново".

Транспорт, що не залишає куп гною

Саме в Києві, під час військової служби, Піроцький почав виношувати ідею рухати конку за допомогою електрики. У 1871 році його переводять до Петербурга й він береться за практичну реалізацію своїх ідей. Причому за власні гроші, бо меценатів не знайшлося.

На занедбаній ділянці залізничної колії він підключає два генератори і пробує передати електроенергію не по дротах, а по рейках. Нарешті вдалося домогтися того, що двигун, який стоїть за кілометр від генератора, почав працювати.

Про свої досліди публікує статтю в №4 "Інженерного журналу" за 1877 рік, профільних виданнях "Електрика" та "Журнал Російського фізико-хімічного товариства". І отримує від Акціонерного товариства Санкт-Петербурзької залізниці дозвіл і 85 метрів шляхів для експериментів.

Стаття в газеті "Молва" про трамвай у Пітері. Фото з сайту electrotrans.spb.ru
У 1880 році Піроцький уже показав публіці перший дослідний зразок трамвая.

Він вміщував 40 пасажирів, їхав без коней, але з "кінською" швидкістю 8-12 км/год, розвертався, здавав заднім ходом. А ще не залишав куп гною на вулицях, не з'їдав кілограми дорогого вівса, не створював заторів. Усі подивувалися, покаталися місяць і повернулися до конки.

Трамвай Піроцького.

Винахідливість по-німецьки

Натомість німці за рік запустили трамвай не у вигляді атракціону, а як повноцінний транспорт. І вважають його винахідниками компанію "Сіменс і Гальське". Але є низка аргументів на користь українця.

☝ По-перше, до статті українського винахідника в "Інженерному журналі" брати Сіменс займалися виготовленням телефонних трубок, а не транспортом.

☝ ☝  По-друге, першим трамвай наживо показав усе-таки Федір Піроцький. Сіменс теж презентували дослідний зразок, але він більше нагадував мінілокомотив, за яким тягнулися три вагони. А вийшов на маршрут у Берліні вагон, що в точності копіював російського попередника з Петербурга.

Перший дослід Сіменса

☝☝☝ По-третє, наступні роки всі трамвайні лінії "Сіменс" будував за схемою Піроцького, а не за своєю.

☝☝☝☝ По-четверте, у компанії "Сіменс і Гальське" було в Петербурзі своє представництво, інженерне бюро та контракт з налагодження телеграфної мережі. Очолював усе це Карл Сіменс.

Історик Мартін Лутц у біографії Карла згадує, що той постійно підтримував зв'язок з братом Вернером і описував у листах до нього кожен свій чих. Відвідав він і виставку, де ретельно ознайомився з новим транспортним винаходом і його творцем.

Є також версія, що німці пропонували Піроцькому працювати на них в Німеччині, але винахідник відмовився. Втім, вона нічим не підтверджена.

Неможна по дорогах – поїдуть по льоду

Територію Російської імперії трамвай завойовував, як і їздив - зі скрипом і брязкотом. Німці ж завжди вміли рахувати гроші та розуміли суспільну вигоду.

Упродовж року після тріумфального старту в Берліні "Сіменс" запустив трамвай у Парижі, англійському Брайтоні, німецькому Франкфурті-на-Майні...

У Росії теж знали, що таке вигода і теж вміли рахувати гроші. Але у власних кишенях. Власники конки в Петербурзі чудово розуміли, що їхні прибутки з таким конкурентом неабияк зменшаться. Вони пожвавішали і уклали з місцевою думою договір, за якою ніхто не сміє використовувати вулиці для перевезення пасажирів.

Але знайшлася лазівка ​​- на річку вплив олігархів не поширювався, і перші трамвайні рейки проклали взимку 1895 року прямо по льоду Неви. І такий зимово-льодовий трамвай їздив аж до 1910 року. ?Цікаво, що за 15 років експлуатації жоден трамвай під лід не провалився.

Трамвай на льоду. Фото © Музей електричного транспорту

Київ обігнав і Пітер, і Москву

Доки пітерські олігархи відстоювали конку, ідеями Піроцького зацікавилося Київське міське товариство залізниці. Постійну лінію запустили 13 червня 1892 року, першу в Російській імперії.

Трамвай у Києві на Олександрівському узвозі в 1892 році. Фото з сайту mashke.org

У Києві інвестори конки обурювалися набагато менше - через горбистий рельєф коні не справлялися. Наприклад, Олександрівський узвіз (нині Володимирський узвіз. - Авт.) не могли здолати не тільки стандартних два, а й підпряжені шестеро коней.

А головне: власником конки і компанією, яка проводила електрифікацію трамвайних колій, була одна бельгійська фірма Societé anonyme Belge des tramways de Kieff. Вагони вона купила у "Сіменса", який на той час встиг забезпечити електротранспортом половину Європи.

Перший київський трамвай їздив за маршрутом: Олександрівська (нині Контрактова) площа - Хрещатик - Велика Жандармська (вул. Саксаганського). І окупився новий транспорт в перший же рік існування. Вагони були розраховані на 24 людини, але в них набивалося близько сотні охочих покататися, хоча проїзд був недешевий - 5 коп, на які можна було купити 2 буханки хліба.

Трамвай у Києві на Олександрівському узвозі в 1894 році. Фото з сайту mashke.org

У 1895 році Київська міська дума остаточно закрила конку, замінивши її трамваєм. Москва ж і Петербург пручалися новаціям ще багато років. Тільки в 1899-му Москва, а в 1907-му Петербург запустили свої лінії...

Ще понад сто років тому трамвай завойовував світ, але заслуги його винахідника так ніхто і не оцінив.?

Цікаві факти

  • Піроцький першим в історії спробував передавати електрику не по дротах, а по рейках. Принцип контактної рейки стали пізніше використовувати для поїздів метро.
  • Розробив систему потрійних стінок для металургійних печей, які зберігали жар і вимагали менше палива.
  • Удосконалив кімнатні печі, запропонувавши робити димоходи меншого розміру, щоби полум'я заповнювало і топку, і димоходи, що зменшило витрату дров.
  • Придумав використовувати залізничні рейки як провідник електроструму, це досі застосовується на залізниці для диспетчерського контролю, централізації стрілок, локомотивної сигналізації і автоматичного блокування.
  • Успадкував маєток від дядька в Херсонській області, але його відсудила рідня. І останні роки винахідник прожив у злиднях, винаймаючи кімнату в пансіоні.
  • Ховали Піроцького друзі в кредит. А його речі виставили на торги за ціною від 1 копійки до 4 рублів. Загалом було вторговано 65 рублів, з непроданих лотів залишилися тільки 5 скринь, 4 валізи й 3 коробки ділових паперів і книжок.
  • У 2019 року в Олешках Херсонської області, де Піроцький провів останні роки життя, встановили бюст винахіднику і назвали сквер його ім'ям.
Могила Піроцького в Олешках. Фото з сайту shukach.com, автор Eduard

З досьє Федора Піроцького

Фото: wikipedia.org

?Народився 1 березня 1845 року на Полтавщині в с. Сенча в родині козацького старшини.

?‍?Навчався в Костянтинівському кадетському корпусі та в Михайлівській артилерійській академії Санкт-Петербурга.

?Служив офіцером артилерійських військ у Києві (1866-1871), потім у Санкт-Петербурзі. У 1888 році полковника Піроцького відправили у відставку, не давши дослужити 5 місяців до 25-річного стажу, що дає підвищену пенсію.

?Помер 28 лютого (12 березня) 1898 року.

Анекдот на тему

???

Страх - це коли трамвай, що зачепив "Порш Каєн", переховується у дворах.

Олена Маковець
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту