Як наші футболісти вийшли на Євро-2020, обігравши Роналду і компанію (ВІДЕО)

Національна збірна України вперше в історії здобула пряму путівку на Кубок Європи, відибравши очки в чинних чемпіонів континенту.

В ніч з 14 на 15 жовтня на НСК "Олімпійський" відбувся відбірковий матч чемпіонату Європи з футболу. Збірна України зустрічалася з командою Португалії на чолі із самим Кріштіану Роналду, 5-кратним володарем "Золотого м'яча".

До матчу проти фаворитів "синьо-жовті" підійшли в ролі лідерів групи. А для того, щоб вперше в історії завоювати пряму путівку на Євро-2020, нашим було досить просто не програти фаворитам.

Українці грали у фінальних частинах чемпіонату континенту двічі, але потрапляли туди або в статусі господарів, як в 2012-му, або, пробившись через раунд плей-офф, як в 2016-му. Але прямо не потрапляли ніколи. Здавалося б, закрийся біля своїх воріт - і грай на 0:0, але це - не про нинішню збірну України. Тим більше, що на "Олімпійському" був майже аншлаг, 70 тисяч уболівальників, без малого!

Ще до матчу гравці і тренери збірної говорили, що мета і завдання на матч - тільки перемога. І, як виявилося, були щирі. Вже на 6-й хвилині матчу Роман Яремчук з бельгійського "Гента" добив м'яч у сітку воріт - 1:0.

А на 26-й хвилині матчу Андрій Ярмоленко з англійської "Вест Хема" в красивій контратаці зробив рахунок 2:0!

Все було ідеально до 71-ї хвилини. М'яч, рикошетом від стегна, влучив у руку Тарасові Степаненку. Це була катастрофа: пенальті в наші ворота, та ще й вилучення (за другу жовту - тут суддя формально правий, хоч умисної гри рукою і не було).

Кріштіану Роналду з "позначки" був точний. І це був 9-й гол португальця в ворота наших команд, включаючи клубні турніри.

Рахунок став 2:1 на користь нашої збірної, а грати ще залишалося добрих 20 хвилин, включаючи компенсований час. У цей момент багато хто погодився б і на підсумкову нічию.

Але наші встояли, хоч на самій останній хвилині м'яч і влучив у поперечину воріт.

2:1 - збірна України їде на Євро-2020!