Київський ботсад на карантині: відеоекскурсія серед квітучих магнолій

Уперше Ботанічний сад імені Гришка зустрічає важливу весняну подію - цвітіння магнолій - без людей. Ми покажемо, що відбувається всередині саду, доки його відвідувачі змушені сидіти вдома.

Карантин дається складно не тільки екстравертам чи бігунам. Паралельно з тим, як страждає український бізнес і ресторанна сфера, під удар коронавірусу наражаються також комунальні підприємства - наприклад, ботанічні сади.

І, так уже сталося, що інфекція вирішила розгулятися саме  найулюбленішою киянами порою - навесні. У середині квітня головною розвагою жителів столиці було посидіти або сфотографуватися з магноліями, а потім - з бузком.

Але в 2020 році весняне свято мине без відвідувачів. Ми вирішили не залишати вас без задоволення і, за прикладом єгипетських музеїв, запускаємо віртуальну екскурсію серед київських магнолій.

Ну, хоча б так. ?

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту