Як переживають карантин різні покоління: дослідження

Фото: Unsplash
Хто найбільше займається спортом, а хто приділяє увагу дітям.

Карантин, хоча і прописаний всім без винятку і ніби як обмежує людину в діях, насправді надає безліч можливостей для занять. Хтось став більше грати в ігри, хтось — проводити час з сім'єю. Одні стали більше готувати, а інші — лінуватися.

З метою конкретно вирахувати, хто чим займається в умовах ізоляції, MMR випустив матеріал, ґрунтуючись на аналітиці Євгенії Близнюк, засновниці дослідницької компанії Gradus Research. Компанія надає дані опитувань для бізнесу і суспільства за допомогою мобільного додатку Gradus.

Ось що їм вдалося зрозуміти:

1. Покоління X і Y бояться тотального закриття міжнародного авіасполучення більше, ніж дорослі покоління.

2. Центеніали й мілленіали замовляють у два рази більше доставки, ніж їхні попередники. Те ж стосується сну 😦.

3. Також молоді покоління більше працюють вдома.

А ось такі показники дуже дивують.

4. Центеніали бояться, що не вистачить ліків, практично так само, як дорослі. Мілленіалів же більше турбує той факт, що вони особисто можуть заразитися коронавірусом.

5. Те ж стосується харчових продуктів: 35% представників покоління Z переживають через можливу нестачу товарів. Серед бебі-бумерів таких - 39%. А мілленіалів — тільки 22.

Покоління Y і Z менше всіх дивляться телевізор. Але центеніали обожнюють грати в ігри й займатися сексом. Так, вони це роблять більше інших (хоча попередні дослідження стверджували, що секс цифровому поколінню нецікавий).

Також центеніали лідери з онлайн-навчання та вивчення мов, занять медитаціями й спортом. А ще вони стали більше спілкуватися з рідними й через це частіше з ними сваритися 😆.

Мілленіали у цей час люблять перебувати поруч з дітьми й приділяють більше уваги сімейним цінностям.

Хоча обидва покоління дуже турбує майбутнє й можлива економічна криза.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту