Як писати листи Дідам Морозам по всьому світу, щоб отримати відповідь

Ловіть реальні адреси та лайфхаки, що допоможуть творити дива та здійснювати мрії напередодні зимових свят ??.

Офіційна статистика Всесвітнього поштового союзу: щороку близько 6 мільйонів осіб по всьому світу (дітей та дорослих) пишуть листи новорічним чарівникам – Святому Миколаю, Діду Морозу, Санта-Клаусу та іншим. І на більшість цих листів надходять відповіді ?. Можете вважати це святковим дивом. А можете створити його самі (для себе чи близьких), скориставшись порадами "Йоду". Ви ще встигаєте ?.

Лапландія: приймають листи цілий рік

Офіційна всесвітня резиденція Санта-Клауса та його приватне поштове відділення розташоване в Лапландії, за полярним колом. А саме – у тій її частині, що є територією Фінляндії. Селище Санта-Клауса (на місцевий лад його називають Селище Йоулупуккі) працює цілий рік, тож не обов'язково чекати новорічних і різдвяних свят, щоб сюди писати. Раптом закортить чогось наступного літа, не гайте часу – пишіть одразу ✍?.

Фото: santaclausvillage.info
Фото: santaclausvillage.info
Фото: santaclausvillage.info
Фото: santaclausvillage.info

Сивобородому діду можна надіслати як звичайного листа, так і електронного. Відповідь від Санта-Клауса гарантують лише в тому випадку, якщо ви за неї заплатите – €8.90. Тоді вам (або тому, для кого ви стараєтеся) надійде лист зі спеціальною печаткою північного полярного кола. Замовити таку послугу можна онлайн за посиланням.

В усіх інших випадках (безкоштовних) Санта робить на свій розсуд або діє за рекомендаціями ельфів,  які першими читають листи. Ельфи (це офіційна посада, за яку виплачують зарплату) зазвичай походять з різних країн, знають декілька мов, тож здатні розібрати найрізноманітніші почерки та порадити своєму шефові Санта-Клаусу відповісти на чийсь із листів, надіслати подарунок у відповідь чи виконати певне бажання. 

Працівники офісу Санти розповідають, що думка, нібито новорічним чарівникам пишуть лише діти – хибна:

"Значна частина звернень – від дорослих по всьому світу, старше 25 років. Найчастіше їхнє заповітне бажання – знайти кохання та створити сім'ю".

Кажуть, листи-відповіді від Санти не шаблонні – кожному він бажає того, чого людина найбільше хоче. Однак притаманна риса листів діда – наприкінці він обов'язково зичить бути добрим та чемним, з повагою ставитися до інших, не ображати менших та слабших, а також допомагати тим, хто цього потребує. 

Також у кожному листі Йоулупуккі нагадує, що мрії здійснюються лише у тих, хто в них вірить ✨⛄.

До речі, набагато більше опцій відкривається, якщо вам пощастить коли-небудь особисто відвідати селище Санти. Прямо там можна вибрати та надіслати у будь-яку країну світу посилку від Санти, з фірмовою печаткою фінського Діда Мороза та його візитною карткою. 

Адреса:
Електрона адреса:

Україна: олдскул і слава у соцмережах

В Україні листи всім одразу новорічним чарівникам (можна обрати того, у якого більше вірите – Діда Мороза, Святого Миколая чи Санта-Клауса) збирає та читає Укрпошта. Діють тут по-олдскульному – ніяких електронок, лише реальні паперові звернення у конвертах з марками. 

Здійснення усіх бажань не обіцяють, але гарантують відповідь кожному, хто звернеться – таку саму олдскульну, у конверті з маркою. Нагадують, що для цього на конверті треба обов'язково зазначити свою реальну поштову адресу. 

Окрім того, авторів найприкольніших листів обіцяють прославити у соцмережах: їх фотографують та  публікують на офіційній сторінці Новорічної поштової резиденції у Фейсбуці. А найкреативніші отримають подарунки. 

Адреса:

Німеччина: гарантує відповідь від декількох чарівників

Є одна небезпека – почавши писати листи Діду Морозу, можна спіймати кураж і тоді вже зупинитися доволі складно ?. Листування з добрими чарівниками перетворюється на цікавий квест. Є чимало людей, які колекціонують відповідь від Сант з різних країн світу. От вони і розповідають – найгарантованіше лист-відповідь вам надійде від німецьких новорічних та різдвяних чарівників. Ще б пак – вони мають аж дев'ять власних адрес для листування, тобто стільки ж – поштових відділень, які на них працюють.

Ну і тут секрет ще й у тому, що у Німеччині – не один новорічний персонаж, і всі вони можуть здійснювати бажання та дарувати подарунки. По-перше, це Вайнахтсман – Різдвяний Дід, потім Кристкінд – Різдвяне дитя, далі Святий Миколай, а також янголи. У ролі янголів часто виступають співпрацівники німецької пошти  Deutsche Post або ж волонтери, що володіють декількома мовами.

Листів надходить багато, у середньому на одне поштове відділення – 80 тисяч від людей з усього світу. 

Даємо вам декілька найпопулярніших адрес ✍✉???.

Адреса:
  • Святому Миколаю
  • Різдвяному дитяті
  • Різдвяному Діду

США: "Таємний Санта" в масштабах усього світу

Американське листування із Санта-Клаусом може розчулити вас до сліз ?. Воно має статус офіційної благодійної акції Поштової служби США, відбувається під назвою "Операція Санта-Клаус" та було започатковане ще в 1920-х роках.

Сенс у тому, що листи дітей та дорослих, які опинилися у скруті, публікують на спеціальному порталі. Відвідувачі порталу (і приватні особи, і цілі фірми) можуть читати листи, обрати того, кому хочуть допомогти та оплатити речі, з проханням про які люди звертаються до Санти.

Листи тут такі милі та щирі, що не реагувати – просто не можливо. І йдеться часто зовсім не про матеріальні речі (хоча, звісно, іграшки – те, що хочуть діти по всьому світу). Дітлахи, наприклад, просять взяти на роботу їхніх безробітних батьків. Бабусі та дідусі, що не мають фінансової можливості, благають підвезти їх на Різдво у гості до внуків. 

Ви (у якій би країні світу не жили) можете як надіслати власного листа з проханнями до Санти, так і взятися допомогти комусь здійснити його мрію. Також можна просто від імені Санти написати комусь відповідь та очікувати, що хтось відпише вам. Такий собі "Таємний Санта" у масштабах всього світу ?⛄?.

Адреса:
Електроні адреси:

На сайті aletter4santa.com можна залишити листа для Санти будь-якої миті та одразу ж перевірити, чи потрапило ваше ім'я до "списку чемних діток". Також можна написати електронного листа на офіційному сайті Північного Полюсу northpole.com та отримати електронну відповідь упродовж декількох днів. 

Юлія Мамойленко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту