Яким був перший півфінал Нацвідбору "Євробачення-2020": імена переможців

На цей раз результати голосування та оцінки журі майже співпали

У фіналі, який канали СТБ і UA: Перший покажуть 22 лютого, ми побачимо таку трійку артистів: Jerry Heil, GO_A и KRUTЬ

Бандуристка і співачка Марина Круть стала справжньою сенсацією вечора. До конкурсу ця артистка не була відома широкої аудиторії, але змогла обігнати фаворитку відбору - автора і виконавицю хіта "Охрана, отмєна" Jerry Heil.  

Найнижчий бал від журі отримала Аssol, два бали дісталося GIO, три бали - група [O], чотири бали - Катя CHILLY, п'ять - у CLOUDLESS, шість - GO_A, сім - у Jerry Heil. Вище всього судді оцінили виступ бандуристки KRUTЬ.

Найбільше розбіжностей у журі було з приводу виступів GIO і CLOUDLESS. Як пожартував новий член журі Нацвідбору Віталій Дроздов, конкурс легше судити, коли дивишся його по телевізору. 

За підсумками глядацького голосування один бал отримала Assol, два бали [O], три бали дісталося Каті CHILLY, чотири - GIO, п'ять балів - CLOUDLESS, шість балів - Jerry Heil, сім балів - GO_A, а лідером знову стала KRUTЬ.

Матерiали по темi
Історія KRUТЬ: як стати зіркою, якщо ти - бандуристка (інтерв'ю з фіналісткою Нацвідбору Євробачення)
Ольга Ліцкевич
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту