Як "Реал" і "Барса" зіграли "класико" в Мадриді (відео)

У столиці Іспанії відбулося чергове найважливіше протистояння в світі футболу.

Матчів "Реала" проти "Барселони" багато не буває. Ці команди мінімум двічі зустрічаються в чемпіонаті іспанської Ла Ліги, найчастіше саме вони розігрують Суперкубок Іспанії, нерідко зустрічаються на вирішальній стадії Кубка Іспанії, і навіть в Лізі чемпіонів. І завжди це цікаво!

Не став винятком і сьогоднішній поєдинок в рамках Прімери, іспанського чемпіонату. Тим більше, що поєдинок в Мадриді мав величезне стратегічне знамення: "Барса" і "Реал" традиційно ведуть боротьбу за чемпіонство, далеко відірвавшись від конкурентів. Але між ними до сьогоднішньої зустрічі була різниця всього в 2 очки - на таку кількість балів випереджали каталонці мадридців в турнірній таблиці, займаючи 1-е місце в чемпіонаті.

Перший тайм пройшов за деякої переваги гостей, але голів (як і в першому матчі в Барселоні в минулому році) не сталося - 0:0.

У другому таймі веселіше вже виглядав "Реал". Що вилилося в гол 19-річного (але - вже гравці основи) форварда "Галактікос" Вінісіуса Джуніора на 71-й хвилині. 1:0 - оцініть ще й геніальний пас німця Тоні Крооса!

А на 90+1-й хвилині матчу, вже в компенсований час, сталося диво. Маріано Діас з Домінікани вперше вийшов на поле за "Реал" в матчі чемпіонату. І вже через хвилину відзначився в "класико" - фантастичний дебют!

2:0 - і "Реал" виходить на 1-е місце в таблиці чемпіонату, випереджаючи "Барсу" на 1 очко. Але попереду ще 11 турів.