Ілюстрація freepik, колаж Йод

Як розпізнати прибульців: поради уфологів, які досліджують аномальні явища в Україні

2 липня - Всесвітній день НЛО. Свято, до якого треба бути морально готовим. І інтелектуально також. ?

Перше, що спадає на думку, коли хтось каже "НЛО" – це Сполучені Штати. Там культура "позаземних змов" не поступається коміксології чи індустрії кіно. Мапи з висадкою інопланетян ?, центри з дослідження НЛО та конгреси щодо контактів землян з прибульцями щороку підігрівають інтерес людей до питання вірогідності існування життя у космосі.

Але мало хто знає, що в Україні теж діють подібні організації,  та навіть більше - існує архів з даними про висадку НЛО на території нашої країни.

???

Український науково-дослідний Центр вивчення аномалій "Зонд"

Громадська організація, яка з 2004 року намагається мовою науки пояснити аномальні явища в Україні.

Більшість членів організації – науковці та фахівці у галузі технічних наук, тому запевняють, що надають виключно об'єктивну інформацію без усіляких "теорій змов" (але з вірою в інопланетне, звісно).
Працівники збирають та аналізують факти можливої появи НЛО на території України, проводять конференції з питань літаючих об'єктів та ведуть статистику відвідування нашої з вами неньки прибульцями.

Публікуємо найцікавіші витяги з їхніх досліджень зі смішними коментарями "Йоду" ?.

Матерiали по темi
Чому людство охоче вірить у теорії змов? Що таке конспірологія і до чого вона призводить

Як поводитися, якщо побачили НЛО

 1. 1Не поспішайте кричати, що побачили саме НЛО. Часто за літаючі об'єкти сприймають планети, зірки чи супутники. Тому спершу уважно, упродовж декількох хвилин, поспостерігайте за чудасією у небі.
 2. 2Якщо все-таки побачене не вписується у рамки відомих людству космічних об'єктів, то починайте кричати. Кличте до себе людей поблизу – вони і за свідків будуть, і зможуть підмітити інші деталі, яких ви не помітили.
 3. 3Якщо об'єкт рухається, охарактеризуйте швидкість його руху (ривками, плавно тощо). Якщо таких об'єктів декілька, спробуйте описати загальний напрям руху армади (описуйте вголос, щоб свідки поруч запам'ятали).
 4. 4Візуалізуйте позаземний об'єкт. Спробуйте запам'ятати його форму, за можливості, її замалюйте. А якщо у вас під рукою камера чи телефон, то взагалі бомба: використовуйте їх на повну (поповніть мільйонний архів фотофіксацій НЛО по всьому світу ?).
 5. 5Якщо НЛО випромінює світло – запам'ятайте, яке воно та в який бік рушить. Це один з найважливіших факторів при фіксації "тарілок", адже інопланетяни часто "позичають" за допомогою променів земні об'єкти (наприклад, люблять красти корів чи гарних жінок ?).
 6. 6Порівняйте форму літаючого об'єкту з відомими вам предметами. Чи схожий він на монетку в 10 копійок? Чи, може, на половину апельсина? Підставте будь-який підручний предмет на витягнутій руці до НЛО – так зможете принаймні в дитячий спосіб зобразити, який у нього був розмір.
 7. 7Не забувайте спостерігати за навколишнім світом. Фіксуйте будь-які зміни в природі – нервування тварин, зникнення світла, барахління електроприладів (і про істерію свідків не забувайте ?).
 8. 8Простежте за траєкторією руху НЛО: воно летіло від траси до лісу чи навпаки. Так ви зможете знайти ще одних свідків інопланетян у сусідньому селі, щоб точно впевнитися, що не здуріли ?.

Одразу після спостереження:

 1. 1Подивіться на годинник. Запам'ятайте, коли побачили інопланетян та коли ті зникли з обрію (якщо зникли і ви у них не в полоні ?).
 2. 2Зафіксуйте, які були погодні умови. Чи був об'єкт вище хмар, наскільки чіткою була видимість (та чи хитало його від вітру ?).

Чого не варто робити, якщо НЛО здійснило посадку на Землю

 1. 1Не наближатися до об'єктів, з якими тарілка контактувала – там може бути радіація чи інша, не відома людству зараза. Звісно, не варто покидати машину чи дім, якщо над ними пролетіло НЛО. Однак і виміряти радіацію зайвим не буде.
 2. 2Не підпускайте нікого до інопланетян. Це небезпечно. До того ж, не завжди потрібні свідки, насамперед у цій ситуації. Тим паче дослідники чомусь радять не підходити до прибульців будь-кому, крім вас ?.
 3. 3Жодних різких рухів, це може закінчитися летально. Хоча дослідники вказують, що інопланетяни майже ніколи не виявляють агресію першими.
 4. 4Якщо НЛО таки на вас вплинув – негайно зверніться до медичної служби. Аналогічно варто вчинити, якщо ви відчули провали у часі чи появу слідів на вашому тілі.

А от чи вступати в контакт з інопланетянами – вирішувати вам. Головне – не втрачати самоконтролю і не панікувати. Прибульці – то тимчасово ?.

Матерiали по темi
Найвідоміші світлини, які здатні довести існування НЛО

Класифікація гіпотез появи НЛО

Техногенна

Найпопулярніша та найменш вірогідна серед вчених. НЛО – це транспорт позаземної цивілізації, яким ті подорожують Всесвітом та відкривають нові галактики. Тут вчені гадають, чи то з минулого вони прилетіли, з паралельного світу або взагалі - це розробка військових минулого століття.

Інші форми життя

Літаючий об'єкт сам по собі є живою істотою, що здатна змінювати форму.  Або інопланетяни існують в електромагнітному полі, через що люди їх не бачать. Також популярною є версія, що вони існують в астральному світі.

І це ми не жартуємо.

Псевдо-НЛО

Сюди дослідники відносять усі природні явища, які помилково сприймають за прояви чогось позаземного. Це й атмосферні явища, й дирижаблі, й метеозонди та навіть зграї пташок.

А щоб не плутатися, українські експерти НЛО ще й картинку типів "тарілок" додають. Як пам'ятку☝

UFODOS. Український уфологічний клуб

Це єдиний централізований архів повідомлень про спостереження за НЛО над територією України. Його почали формувати з 2004 року на базі досліджень експедиції "Космопошук", уфологічного об'єднання із Сум "Контакт", інтернет-проекту "НЛО в Україні" та ще декількох організацій, що досліджують інопланетян в Україні.

На 2011 рік у базі UFODOS вже назбиралася тисяча свідчень про приліт інопланетян до України. І сьогодні цей архів активно поповнюється – є "найсвіжіші" дані з 2019 року.???

Матерiали по темi
Всесвітній День НЛО: три випадки, коли нас усіх розіграли

Останні 5 НЛО, що помітили над Україною

26.01.2018

3 об'єкти, розташованих по діагоналі один від одного, помітили у Черкаській області. Два перших зникли за дахами будинків, однак у небі "зависнув" останній, що почав повільно рухатися. Він був пласким і переливався червоними й зеленими яскравими вогнями. Спостерігачка божиться, що це було саме НЛО, адже сама скептично ставиться до усього містичного й декілька хвилин намагалася знайти цьому логічне пояснення. Не вийшло.

Файл

18.06.2018

Два об'єкти, що нагадували циліндр, "висіли" над старим містом Одеси. Непохитно. Що потім сталося з об'єктами та чи не забрали вони спостерігача – не повідомляється.

Файл

28.07.2018

Близько до півночі над Бучею, Київська область, пролетіла "зграя" об'єктів, що нагадувала зірки. Майже всі вони (30-40 штук) були невеликого розміру, однак декілька, більшого розміру, утворювали сузір'я по центру ключа. Поступово об'єкти зникли з поля зору, однак спостерігач підкреслює, що небо тієї миті було беззоряним. До того ж, поруч з ним була свідок, яка додала, що у "зграї" були розвідники, які час від часу вилітали вперед "збагнути ситуацію.

Файл

09.01.2019

Над Вінницькою областю, у місті Козятин, на шаленій швидкості пролетів об'єкт, який встиг зробити маневри у вигляді "вісімки". Свідок встиг його зафіксувати, чим ця подія й важлива.

Файл

Фото: ufobua.org.ua
18.01.2019

Поблизу бази відпочинку у Кирилівці відеокамери зафіксували над морем дивний об'єкт, який "начебто переливався у променях сонця і був в ореолі власного світіння". Трохи посвітив – та й хутко зник. 

Файл

Фото: ufobua.org.ua

А кому світлин замало – ласкаво просимо за посиланням ? сюди.

В архіві є фото літаючих об'єктів, починаючи з 1963 року.

З Всесвітнім днем НЛО!
Матерiали по темi
Де і коли можна побачити інопланетян - список від американських дослідників

Відсьорбни скоріш 100 грам – і мерщій у Телеграм!

Ти не п'єш? Кури бамбук – і скоріш до нас в Фейсбук!

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ярослав Пилипчук
И летели на однаковом расстоянии друг от друга?) Сегодня наблюдал такое (из-за чего и оказался тут). Это видели я и ещё 3 человека) некоторые объекты вспыхивали ярким светом, а потом летели дальше как ни в чём не бывало. Насчитали около 50 штук
29 бер 2020 р., 19:50
Леонид Донец
около недели в 05-30 наблюдал минуты две-три интересное действие-из ниоткуда через равные промежутки времени (4-5 сек)появлялись светящиеся точки (насчитал 23)и летели с одинаковой скоростью в одном направлении! Подробности-(063)8055579
15 груд 2019 р., 22:08
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту