Як соцмережі й коти знайомлять людей під час ізоляції. Історія двох американців

Ось так можна завести нових друзів, не виходячи з дому ?.

Історія, що може стати взірцевою.

Карантинячи вдома, жителька Нью-Йорку Ліззі Бартлет помітила у будинку навпроти білого кота. Вона написала на плакаті запитання "Привіт! Як звати кота?" та вивісила його у себе на вікні.

Власником кота виявився редактор телеканалу CBS Кріс Тауерс. Той сфотографував плакат та опублікував його у Твіттері, написавши: "Це підняло мені настрій". Згодом редактор написав на вікні у відповідь Ліззі, що кота звуть Боуї.

Фото у мережі стало вірусним. Через тисячі лайків та репостів твітт Тауерса дістався Ліззі, яка написала тому у приватні повідомлення:

"Я саме та сусідка, яка написала плакат".

Тауерс прочитав повідомлення та запросив Ліззі на зустріч після закінчення карантину. Захопливу історію підхопили ЗМІ, зокрема сервіс Bored Panda.

Ось так зароджується дружба ?.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту