Як соцмережі й коти знайомлять людей під час ізоляції. Історія двох американців

Ось так можна завести нових друзів, не виходячи з дому 😁.

Історія, що може стати взірцевою.

Карантинячи вдома, жителька Нью-Йорку Ліззі Бартлет помітила у будинку навпроти білого кота. Вона написала на плакаті запитання "Привіт! Як звати кота?" та вивісила його у себе на вікні.

Власником кота виявився редактор телеканалу CBS Кріс Тауерс. Той сфотографував плакат та опублікував його у Твіттері, написавши: "Це підняло мені настрій". Згодом редактор написав на вікні у відповідь Ліззі, що кота звуть Боуї.

Фото у мережі стало вірусним. Через тисячі лайків та репостів твітт Тауерса дістався Ліззі, яка написала тому у приватні повідомлення:

"Я саме та сусідка, яка написала плакат".

Тауерс прочитав повідомлення та запросив Ліззі на зустріч після закінчення карантину. Захопливу історію підхопили ЗМІ, зокрема сервіс Bored Panda.

Ось так зароджується дружба 🥰.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту