Як у Біблії: кит проковтнув дайвера і виплюнув його

Біля берегів ПАР сталася унікальна історія, що нагадала стародавню притчу про пророка Йону.

Ті, хто читав Святе Письмо, безсумнівно, пам'ятають історію про пророка Йону, якого проковтнув кит: «І наказав Господь великій рибі проковтнути Йону, і був Йона в середині цієї риби три дні і три ночі. І молився Йона до Господа Бога свого з утроби тієї риби ... І Господь звелів рибі, і вона викинула Йону на суходіл».

І отже, в біблійного пророка з'явився послідовник.

Фото: Стоп-кадр з відеосюжету

У бухті Єлизавети біля берега Південно-Африканської Республіки кит несподівано для себе проковтнув 51-річного фотографа-дайвера Райнера Шимпфа, але одразу ж виплюнув чоловіка назад в океан. За словами чоловіка, його знімали на камеру колеги, і раптом він відчув щось дивне в районі ноги. Через секунду він зрозумів, що його ковтає кит.

Кому і як молився Райнер (і чи молився) - він вже і сам не пам'ятає. Але в будь-якому разі його "благий мат" був такої сили, що кит не став "маринувати" дайвера три дні й три ночі, а виплюнув тут же. Всі шоковані. А південно-африканські філологи пояснюють: просто дайвер знає російську мову і вміло її використовує.

Ну як тут не згадати анекдот: «Уявіть собі, що вам на голову впала цеглина, а ви не знаєте російської мови. І вам буквально нічого сказати!» Райнер знав! Райнер сказав!

Костянтин Огурєв
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту