Як українські футболісти-юніори в меншості героїчно обіграли Італію та вийшли до фіналу чемпіонату світу (ВІДЕО)

На юніорському ЧС-2019 з футболу серед гравців, віком до 20-ти років в Польщі сталася безпрецедентна подія. Вперше в історії збірна України потрапила до топ-четвірку найсильніших збірних планети. А сьогодні зрештою вийшла до фіналу!

Апетит приходить під час їжі, і сьогодні наша молодь боролася за путівку до фіналу. Суперниками підопічних головного тренера Олександра Петракова були однолітки з Італії.

Перед цим матчем українська команда отримала посилення. У розташування молодіжки з першої збірної повернувся основний воротар Андрій Лунін, який на контракті в мадридському "Реалі". І він вийшов в стартовому складі. Як і лідер нашої команди U-20 Денис Попов. У чвертьфіналі він отримав страшну на вигляд травму (нога після удару суперника підвернулася так, що здавалося це - перелом, а суперник-ко відразу ж отримав червону картку), але відбувся переляком.

Перший тайм був рівним, навіть з деякою перевагою українців, але моментів, які можна назвати прямо вже гольовими, біля воріт італійців не було.

У другій половині активнішими були вже юніори Італії, які створили пару-трійку дуже гострих моментів. Але забили наші! Ледве вийшов на заміну Влад Супряга створив момент для Сергія Булеци - і той відправив м'яч у сітку - 1:0!

На 70-й хвилині Булеца відплатив супряга, шікарнім пасом відправивши його на побачення з воротарем. Але Влад занапастив ідеальній момент!

А на 80-й хвилині трапилася велика неприємність: за другу жовту картку був вилучений з поля Попов, і наша команда залишилася в меншості.

І Україна пропустила гол на 90+1 хвилині. Але сталося неймовірне: суддя, після довгого перегляду відеоповторау, взяття воріт відмінив!

Фантастика! Наші хлопці виграли з рахунком 1:0 в меньшості та вийшли до фіналу!

Українська молодіжка зіграє в Польщі свій заключний матч 15 червня. Її суперником у фіналі стане переможець у ще одній півфінальній парі, Еквадор - Південна Корея. Він розпочнеться сьогодні о 21:30.