Як українська "Барбі", але не зовсім. Свинка Пепа відсудила 12 млн грн у свого плагіату

Інтелектуальне право треба захищати. Навіть тоді, коли це стосується поросят 😅.

Пам'ятаєте, ми писали про те, як українці судяться з власниками компанії, що випускає ляльки Барбі? Тому що тим здалося, що українська іграшкова красуня занадто нагадує американську?

Навіть якщо не пам'ятаєте, почитайте. Цікава історія закрутилася. Але, виявилося, не тільки Барбі судиться за свої права.

Британська компанія Entertainment One UK, яка володіє правами на Свинку Пепу, подала в суд на російську компанію іграшок "Сімбат" і відсудила 32,9 мільйона рублів (близько 12 мільйонів гривень).

Як пише TJ з посиланням на "Коммерсант", росіяни використовували у своїх конструкторах свинку, яка нагадує свою колегу - мультяшну героїню. Британці стверджують, що російська свинка списана з їх Пепи, а ліцензію компанія не купувала. У "Сімбаті" всі звинувачення заперечують, мовляв, їх свинка - оригінал чистої води.

На суді обвинувачі представили докази списання російської свинки, в тому числі, опитування людей, більша частина яких підтвердила, що російська хрюша таки нагадує британську.

Ось як буває. Скоро і реальні поросята судиться почнуть. 😅

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту