Як вибрати планшет для дитини

У сучасному світі складно уявити своє життя без гаджетів. Насамперед це стосується дітей, адже вони з самого раннього віку вміють встановлювати улюблені ігри на смартфон батьків і дивитися мультфільми на ноутбуці.

Як же правильно вибрати планшет для дитини https://eldorado.ua/tablet-pc/c1039006/?

Які критерії важливі при виборі планшета?

Щоби планшет служив дитині тривалий час і не завдава жодного дискомфорту, необхідно враховувати певні параметри.

  1. 1Зовнішні характеристики. Кращими вважаються пристрої з міцним корпусом в доповненні з чохлом і захисним склом. Особливо це важливо, коли покупка планується для дитини молодших класів.
  2. 2Розмір і вага. Для зручності улюбленого чада оптимально, щоб вага планшета не перевищувала 800 грамів. Щодо розміру екрана, то потрібно враховувати вік. Школяру початкових класів чудовим вибором стане 8-дюймовий планшет, який сприятиме комфортному сприйняттю інформації. Моделі з 10-дюймовими діагоналями можна спокійно купувати учням старших класів.
  3. 3Якість дисплея. Зір дитини постійно піддається сильним навантаженням в період навчання. Щоб не додавати зайвого напруження, рекомендуються пристрої з IPS-екранами і мінімальною роздільною здатністю 1280х800.
  4. 4Акумулятор. Мінімальна ємність для повноцінного навчального дня становить 4000 мАг.
  5. 5Пам‘ять і процесор. Для забезпечення хорошої продуктивності і швидкості потрібно вибирати планшет з чотириядерним процесором. Мінімальна внутрішня пам‘ять має бути не менше 16 Гбайт і бажано з можливістю розширення пам’яті за допомогою MicroSD.
  6. 6Операційна система. Найоптимальнішим варіантом по простоті використання для дитини є ОС Android, адже вона передбачає безліч безкоштовних програм як для навчання, так і для розваг.

Безпека понад усе

Очевидно, що покупка планшета значно полегшить навчальний процес вашої дитини і урізноманітнить дозвілля. Але не потрібно нехтувати правилами безпеки під час роботи з гаджетом. Не слід дозволяти дітям проводити більше 2 годин без перерви від екрана, щоб запобігти порушенням зору і розвитку сколіозу. Для запобігання негативного впливу на дитячу психіку не допускайте перегляду відео з нецензурними виразами і для дорослих.

При дотриманні всіх рекомендацій планшет буде не тільки вірним помічником у навчанні дитини, а й джерелом позитивних емоцій.
Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту