Фото: https://www.materialise.com/

Як відчинити ручку дверей так, щоб її не торкатися. Винахід дня

Коронавірус породжує креатив. Дуже потрібний креатив, варто зауважити.

Окрім дезінфекції рук, експерти також радять уважно ставитися до місць зосередження мікробів, щоб не підхопити коронавірус. Це стосується кнопок ліфта, телефонів і дверних ручок. Інженери знайшли спосіб, як допомогти убезпечити себе хоча б при відкриванні дверей.

DesignBoom зробив матеріал про спеціальний пристрій, який допомагає не торкатися ручки при відкритті дверей. Це прямокутна пластина, яку прикріплюють перпендикулярно до дверної ручки. Людині потрібно натиснути на пристрій передпліччям - і ручка автоматично відчиниться.

Матеріали про пристрій виклали у вільний доступ. Будь-який охочий може завантажити макет і видрукувати його на 3D-принтері. Тільки спочатку цей принтер доведеться придбати, звісно 😁

А тим, хто не володіє подібною розкішшю, надали можливість замовити готовий механізм на сайті. Його вартість починається від 30 євро.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту