Фото: прес-служба "Кварталу 95"

Як відпочивають актриси "Жіночого Кварталу": 5 курйозних історій (фото)

Контрабанда, в'язниця і пожежа в океані - такі реалії відпочинку українських дівчат.

Забуті паспорти

Фото: прес-служба "Квартала 95"

Лєра Товстолєс

"Я часто забуваю в літаках сумки, паспорти. І звичайно, коли я намагалася англійською пояснити, що трапилося, це викликало у багатьох посмішку. Одного разу мені довелося летіти у Південну Корею на один день. Дорога в один бік займала 13 годин, назад – відповідно, стільки ж. А в самій Кореї я провела всього 12 годин". 

Дорога не туди

Анастасія Оруджова

"Ми з дівчатами "Трио разные" сіли не в той поїзд. Ми вже навіть завантажили речі на полиці нібито у своєму купе, але тут прийшли люди з квитками на наші місця. В результаті виявилося, що наша Саша Машлятіна переплутала місяці, коли купувала квитки. Звісно, нам довелося покинути вагон".

Фото: прес-служба "Квартала 95"

Товар на тисячі доларів

Фото: прес-служба "Квартала 95"

Саша Машлятіна

"Я часто літаю в Америку, тому друзі іноді просять мене привезти їм звідти якусь техніку, наприклад, макбук або айфон. Так ось одного разу я поклала кілька товарів в багаж, а не в ручну поклажу, і, звичайно ж, моя валіза десь загубився по дорозі і не долетіла. У підсумку тільки через два дні її знайшли і привезли мені, але за цей час у мене з'явилося парочка сивого волосся".

 

В'язниця через автобус

Анастасія Євтушенко

"У нас не було з собою запрошення і до з'ясування обставин нас посадили у в’язницю. Ми почали плакати, пояснювати, що ми їдемо дійсно відпочивати, а не займатися проституцією, як хтось із поліцейських вже встиг придумати. У підсумку нас посадили в якийсь "бобик" з гратами і повезли на поїзд, щоб ми могли вже на ньому дістатися до Польщі. А в цьому поїзді нас чекала інша пригода. Ми потрапили у вагон зі справжніми контрабандистами. Правда, на одній станції вони всі дружно вивантажилися, і у результаті, до Варшави ми їхали з подружкою абсолютно одні на весь вагон".

Фото: прес-служба "Квартала 95"

Шторм та пожежа в океані

Фото: прес-служба "Квартала 95"

Лалі Ергемлідзе

"Це було давно, років 9 назад, але пам'ятаю донині. Я співала у театрі на круїзному лайнері, який ходив по узбережжю Бразилії. І одного разу ми потрапили в такий сильний шторм, що наступного ранку водорості знаходили на палубі 10 поверху! Було дійсно дуже страшно: коли тебе кидає від стінки до стінки, все навколо страшно скрипить, а на кожному розі ти бачиш сліди від пасажирів з морською хворобою.

Другий випадок теж застав нас у відкритому океані. І це була пожежа! Паніка, звук тривоги, а ми абсолютно не знали, що ж реально відбувається. Встигли розібрати на палубі жилети, рятувальні круги і реально були вже готові стрибати у відкритий океан. Все це тривало близько години ... Після цих пригод мене мало що може реально налякати".

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту