Як вижити без шоколаду та вина: вчені назвали продукти, які дуже скоро можуть зникнути

Під загрозою опинилися п'ять ласощів, які дуже люблять люди.

Зміни клімату на планеті, зокрема, глобальне потепління, можуть призвести до того, що вже цього століття з холодильників і столів зникнуть деякі звичні продукти, якими дуже люблять ласувати люди. BBC назвала 5 продуктів, що вже опинилися під загрозою.

  • Шоколад

Через засухи та скорочення плантацій, зменшується виробництво какао-бобів по всьому світу. Істотна різниця між попитом та пропозицією на них (1 млн тонн) буде спостерігатися вже у 2020 році.

  • Кава

До 2050 року 80% земель у Латинській Америці стануть непридатними для вирощування кави. Як наслідок – вона стане дорогим та дефіцитним товаром.

  • Риба

Через нагрівання світового океану зникнуть деякі види риб. Їм доведеться мігрувати та конкурувати за харчування. Перші тривожні сигнали зменшення популяції риб зафіксовані вже цьогоріч.

  • Оливкова олія

Торік виробництво оливкової олії в Італії зменшилося на 57%. Європа останніми роками постійно стикається то з аномальною спекою, то з холодом. Через це урожай оливок постійно зменшується.

  • Вино

Традиційні виноробні регіони поступово стають несприятливими для вирощування винограду – наприклад, Франція та Австралія стають надто спекотними. Прогнозують, що виноградарство переміститься до прохолодніших країн – до Великої Британії, наприклад. Через це вино не зникне, але здорожчає та змінить смакові якості.

"Йод" радить зберегти собі цей список та ласувати продуктами з нього зараз щодня – у старості розкажете внукам, які делікатеси ви  їли-пили, ніби якісь мільярдери!

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту