Фото: NASA/UNsplash

Як впоратися з ізоляцією: поради від космонавтів NASA

Ритуали, які рятують навіть у найвідчайдушніші часи.

NASA на прикладі ізоляції одного космонавта вивчала вплив довгострокового польоту в космосі на організм людини. Учасником експерименту був астронавт Скотт Келлі, який провів на самоті з собою цілий рік - на МКС. Про це пише "Ніж".

Він сформулював три правила, які допомогли йому пережити самотність.

1. Завершувати роботу завжди в один і той же час

Через незвичку люди, які працюють поза звичним офісом та іншим робочим місцем, можуть переробляти. Келлі радить відмовитися від такої практики й завжди закінчувати роботу вчасно. Крім того, потрібно прописати графік занять на день і чітко його дотримуватися. Тобто якщо лягаємо спати о 23:00 - робимо так завжди 😄.

2. Займатися хобі

Потрібно знаходити ресурси для відпочинку. Келлі радить повернутися до старих хобі, до яких довго не доходили руки. Його рятували книги, оскільки вони вимагають тиші й концентрації.

І з ними добре проводити час 😁.

3. Дзвонити сім'ї й друзям

Віртуальні розмови з іншими людьми допомагають не відчувати себе самотнім. Таким чином можна влаштовувати спільні перегляди фільмів або подискутувати щодо якоїсь теми.

Головне - не про коронавірус. Досить 🤣.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту