Як я прочищала карму кохання і розкривала свою внутрішню богиню

Я побувала на модному тренінгу для дівчат і тепер нікому не раджу туди ходити. Пояснюю - чому.

Ви не могли не чути про ці модні тренінги, семінари і курси. На них коучі (абсолютно щасливі і успішні у всіх відразу сферах люди, звісно ж ?) вчать тих, хто поки тільки на шляху до досконалості, як знайти гармонію в житті ?. Вчать за досить пристойні гроші, треба сказати. Якщо себе не "прокачати", стверджують коучі, щастя і кохання точно не буде. Звідки ж їм взятися, якщо ви не дасте їм знати, що до них готові? "Розкрий свою внутрішню богиню", "Звільни свою жіночність", "Пробуди свою жіночу силу" і, нарешті, "Прочисти свою карму кохання". Платити за це ми б не ризикнули, але тут все збіглося - в Києві пройшов безкоштовний тренінг, на який змогла потрапити кореспондентка "Йоду". І тепер відкриває всі секрети - що ж відбувається за зачиненими дверима ?

"Ви хочете грошей?"

Перше, що вражає - кількість народу, який цього вечора вирішив прочистити нарешті свою карму любові. Величезний зал на 1000 душ - і майже жодного вільного місця. Друге, що дивує - кількість чоловіків (прийшли розкрити свого "внутрішнього бога", мабуть ?). Хмм, а ще кажуть, що на таке ведуться тільки дівчатка. Багато хто завітав парами. Як мої сусіди по ряду: вони ніжно тримаються за ручки, а вільними руками ретельно конспектують все, що чують на сцені.

На сцені тим часом відразу два коучі - чоловік і жінка. Заявлені як іноземці (аж з-за океану везли сюди таємні знання), але говорять російською. Розповідають про своє власне щастя. Як зустрілися, як знайшли одне одного, як закохалися, як живуть душа в душу ось уже 15 років, як їм заздрять всі навколо, і як вони хочуть, щоб така ж чиста карма любові, як у них, була у всіх. І так - цілу годину. Народу в зал набивається все більше, а коучі посміхаються все ширше і все гучніше кричать про своє кохання ?

Логічна нитка того, як у нас раптом вийде так само, як у коучів, поки простежується слабо, але народ слухає, роззявивши роти і нікуди не йде звідси, бо на сцені починають роздавати гроші ???

"Ви хочете грошей?", - запитує коуч. "Підніміть руки ті, хто хоче грошей!". "Ось ви, так, ви, в рожевому светрі, йдіть до нас на сцену. Тримайте - це ваші 100 доларів".

Гроші пішли по рядах, в основному - по перших. До мене, на гальорці, дійдуть навряд чи. Починаю підозрювати, що і любов до мене сюди не добереться. Ех.

Треба просто захотіти

Тим часом, а вже пішла друга година лекції, коучі вирішують нарешті пояснити, як карма любові пов'язана з сотнею баксів.

"Ось дивіться, - говорить миловидна жінка-коуч з бездоганним макіяжем, у короткій спідниці і на таких височенних підборах, що починаєш хвилюватися, чи зможе вона так вистояти ще бодай годину, прочищаючи нашу карму кохання. - Ці люди захотіли грошей, дали всесвіту знати, що вони хочуть грошей - і вони отримали свої гроші".

"З любов'ю - точно так само, - продовжує думку своєї дружини чоловік-коуч у строгому діловому костюмі. - Ви повинні захотіти кохання, і ви повинні дати зрозуміти всесвіту, що ви його хочете. Запам'ятайте: це перший і найважливіший крок!".

"Вау, здорово!", - проноситься по рядах. Мої сусіди конспектують ще ретельніше.

Допоможи ближньому своєму

Всього кроків на шляху до прочищення карми виявилося п'ять. Не буду надто сильно вас втомлювати подробицями, бо до наступних пунктів ми продералися ще годину. Нам знову нагадали, що наші коучі - найщасливіша пара на планеті, а їхні стосунки - ідеальні (а наші, простих смертних, - ні ?). На екрані змінювалися слайди з солоденькими фото пари, а народ в залі все більше розчулювався.

Якщо ви все ж встигли підсісти на цю розповідь і чекаєте наступних кроків, то ловіть, мені не шкода. Значить, окрім того, що потрібно просто дуже сильно захотіти (пункт 1?), треба ще зробити наступне:

  • 2) Знайти того, хто хоче кохання так само сильно, як і ви.

Ну, припустимо, це ваша подруга, у якої не клеїться в особистому житті. Або, скажімо, брат, який недавно розлучився з дружиною. Або самотня бабуся-сусідка, у якої не залишилося родичів.

  • 3) Почати всіляко допомагати цій людині з пункту 2.

Подругу водити на ось такі тренінги з очищення карми. Брата зареєструвати в Tinder, а бабусі носити продукти з супермаркету.

  • 4) Кожного дня перед сном думати про те, як багато ви зробили для свого підопічного з пункту 2.

Як допомогли йому стати щасливішим, як безкорисливо це робили і як старалися заради ближнього.

  • 5) ...

Ласкаво просимо до клубу

Розв'язка настала, коли виявилося, що подальше прочищення карми - лише за гроші ? В тому сенсі, що про п'ятий, останній пункт цього геніального плану можна дізнатися, тільки записавшись на наступний семінар, який буде, звісно ж, платним ?

За невеличкий внесок (ну, скажімо, все ті ж 100 доларів, які раніше роздавали зі сцени коучі ?), нам нарешті відкриється істина, і ми дізнаємося таємний інгредієнт щастя, про який не знає ніхто, крім наших коучів.

Аби ми не сумнівалися в тому, що це - не розвод якийсь для лохів, а ціла серйозна Асоціація з прочищення карми (назвемо її так ?), на сцену до коучів потягнулися їхні колишні щасливі випускники:

"Здрастуйте, я Іван, я відвідав 33 семінари з прочищення карми кохання, і тепер у мене дружина і семеро дітей".

"Доброго дня, я Маргарита, я відвідала 100 семінарів з прочищення карми, і тепер у мене своя власна школа з прочищення карми кохання".

"Здрастуйте, я Кирило, я відвідав 200 семінарів з прочищення карми любові, став успішним у бізнесі, переїхав до Канади і відкрив там свій інститут з прочищення карми любові".

Щоби отримати знижку на наступні 100 семінарів з прочищення карми, нам запропонували прямо зараз заповнити анкету і вступити в платиновий клуб любителів прочищення карми.

Але я вирішила забрати звідти ноги пошвидше, поки в клуб мене не включили насильно ? Відчуваю себе трохи недоучкою, карма все ще бруднувата, а внутрішня богиня - не розкрита. Зате гроші залишилися при мені і мізки на місці ?

Марта Абрикосова
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту