Як я схуднув до літа: підхід чоловіка до жіночої мети

Я схуднув на 19 кілограмів! Я – реальна людина, яка реально схуднула на 19 кілограмів. Хочете схуднути – можете не питати, я сам усе розповім.

Схуднення як вид спорту

Я пишу ці рядки ввечері, бо вечорами я тепер не їм, і в мене звільнилася купа часу.

Як з'ясувалося, схуднення - це такий собі вид спорту.

Єдиноборство: людина проти свого шлунка! Причому ворог хитрий, підступний і не дрімає, навіть уночі. Ще б пак! Адже за його команду грають також: холодильник, телевізор з рекламою продуктів і худі родичі, які можуть тріскати, скільки завгодно, коли завгодно та залишатися худими! Хай вони вже погладшають!

Але то солодшою буде мить перемоги! Щоранку я встаю на ваги, і, якщо вони показують бодай на 100 грамів менше, я голосно кричу: "Є новий світовий рекорд!" До того ж я стаю на ваги завжди в одному ж одязі: в трусах і в годинниках, щоби потім у розмові зневажливо кинути: "Я важу менше..." - і назвати сьогоднішню вагу, округливши її до меншої цифри.?

Іноді я встаю вночі справити нужду. З ким не буває... Треба встати, намацати капці, а після йти, куди слід, у темряві. Раніше я намагався не прокидатися і топати туди на автопілоті. Тепер я не просто йду, а йду з натхненням, бо знаю: шлях мій лежить прямо до мети - зараз я схудну ще!

Так, друзі! Немає інших приводів пишатися собою - пишайся подвигами на ниві зниження живої ваги! Тут щодня є місце для подвигу. Сьогодні відмовився від тістечка - подвиг, завтра від смаженого, солоного, печеного - низка подвигів, післязавтра - на шикарному фуршеті, на халяву - тільки злизав ікру з трьох бутербродів - подвиг Супермена!

Але не все так просто. З'явилися проблеми, про виникнення яких я не здогадувався, а численні дієтологи, що закликають народ худнути, підступно про це замовчували.

Журба та радощі шопінгу

Мені буквально нема в чому вийти з дому. Штани! Вони все великі на мене! А я, до речі, збирав цю колекцію майже все своє життя.

О, як я купував штани! Це дійство, ритуал! У магазині я не рився на вішалці, а одразу вибирав симпатичну дівчину-консультанта і звертався до неї з першим жартом:

- Скажіть, а на великих хлопчиків у вас є щось підходяще?

- Звісно, є! - відповідає вона з посмішкою і подає мені якусь пару штанів.

Я розгортаю їх, оцінюю оком і кажу свій головний жарт:

- Дякую, але ви мені лестите! Такий розмір у мене був ще в третьому класі!

І тоді вона, підкорена моєю дотепністю, несе мені найбільший розмір, який, як правило, мені все одно малий.

Тепер походи в магазин втратили свою чарівність. Перші ж штани сидять на мені, як рідні, тому мої старі жарти недоречні, нових я ще не придумав, і ніхто з продавчинь не звертає на мене жодної уваги.

Крім того, мій бюджет, не розрахований на тотальне оновлення гардероба, реально тріщить! Хто б міг подумати, що процес схуднення - це не економія, а суцільний збиток! Моя воля, я б тим, хто різко схуднув, видавав штани від держави безкоштовно. Я ж менше їм, отже, більше продуктів дістається людям. А якщо конкретно, то людям залишаються: сосиски, сардельки, ковбаса, картопля, солодощі та багато іншого, чого я віднедавна не вживаю.

Тож ви зрозуміли: те, що я економлю на продуктах, летить на новий одяг, що в економічному сенсі нагадує бюджет нашої країни. Старий одяг я теж зберігаю, а раптом, як каже моя обережна дружина, "ти не витримаєш і знову погладшаєш". Тому мені потрібна вже не одна шафа для зберігання одягу, а дві. І тільки взуття тішить стабільністю - розмір ноги при схудненні не змінюється!

Очі – дзеркало... шлунка

Далі - проблем більше. Це знайомі та малознайомі зустрічні люди з незмінним вигуком і питанням:

- Олександре! Як ви схудли! Може, захворіли?

Солодка надія, що це я не сам схуднув, а сумні обставини змусили, гріє їм душу і зберігає апетит.

Але я невблаганний:

- Ні, дякую, я абсолютно здоровий!

- А очі чому такі сумні? - наступне безтактне питання.

Очі... З животом я впорався, а з очима, на жаль, поки нічого не можу зробити.

Буквально вчора ввечері написав першу фразу нового оповідання, глянув на монітор і жахнувся: "Хлопчик тривалим голодним поглядом дивився на прилавок..."

А днями мене не впізнала і пройшла повз перша дружина. Тому втрачати мені нічого, треба ставити нові цілі. А що, коли замахнутися на лисину?! Оголосити бій сивині на скронях?! Ні, не зараз - пізніше.

Є щось привабливіше. Лікарі кажуть: якщо талія чоловіка зменшується до 94 сантиметрів, у нього починає активно вироблятися тестостерон. Оце вже справді цікаво і, головне, перспективно...

Олександр Володарський
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту