Як захиститися від коронавірусу: анімовані поради від МОЗ

Кілька простих дій, які допоможуть залишитися здоровими.

Міністерство охорони здоров'я випустило два ролики, в яких розказало про алгоритми дій при зараженні коронавірусом, а також методах, що допоможуть від нього убезпечитися.

По-перше, варто уникати контакту з людьми, у котрих є підвищена температура та кашель. Також треба використовувати медичні маски та інші засоби захисту. Заповідь на все життя - ретельно мити руки милом або дезінфікувати їх антисептиком.

У МОЗ радять зменшити контакт з тваринами, але якщо такий був, вимити руки. Також радять обробляти харчові продукти та не вживати сиру їжу.

Головна порада - у разі відчуття недомагання, підвищення температури тощо, одразу звернутися до лікаря та розказати, де останнім часом подорожували.

Прості кроки рятують життя.

На ранок 27 лютого, в Україні не зафіксували жодного випадку захворювання коронавірусом.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту