Фото: КП "Київський метрополітен" / Фейсбук

Як запускатимуть українське метро: детальний план уряду

Погані новини: це станеться нескоро. Хороші новини — його таки запустять.

Раніше прем'єр-міністр Денис Шмигаль розповів, що карантин в Україні хоча і триватиме, швидше за все, до вересня, але буде поступово послаблюватися.

Це уряд збирається робити у п'ять етапів. Перший етап стартує вже 11 травня.

Хоча у цей проміжок часу дозволять відвідувати музеї, парки й навіть брати каву на винос, громадський транспорт запускати не планують. Він їздитиме тільки за спецперепустками, як раніше.

Щодо метро, ​​то ситуація з ним ще гірша. Шмигаль в ефірі "Українського радіо" заявив, що його частково відкриють на третьому етапі виходу з карантину. Це станеться тоді, коли в країні кількість видужалих буде мінімум удвічі перевищувати кількість нових хворих.

На цьому етапі метро відкриють тільки для деяких категорій людей. Воно їздитиме з обмеженнями.

І тільки на четвертому етапі метро запустять повністю. Це означає, що щодня кількість нових хворих на область, не пов'язаних між собою, має бути меншою ніж 5 осіб.

"Метро — це передостанній етап завершення карантинних заходів у зв'язку з таким фактором, як висока можливість зараження в метро", - додав Шмигаль.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту