Як ми запустили проєкт в умовах карантину

Як готувати до відкриття офлайн-бізнес пів року, зіткнутися з карантином і все одно не опустити руки - розповідає керівниця івент-холу PMHUB Дар'я Сьома.

Новий івент-простір

Взимку 2018-2019 року я почала займатися запуском нового проєкту. Спочатку ми з командою хотіли відкрити коворкінг, але потім, з приходом нашої артдиректорки Олі Сафіної, концепція змінилася - було прийнято рішення запускати івент-простір.

Наша ідея полягає в тому, щоб створити в центрі Києва майданчик для креативних людей. Головний акцент ми робимо на бізнес, культуру, IT і геймінг. Остання сфера для нас особливо важлива: ми бачимо, наскільки сильно вона представлена ​​у світі й хочемо зробити свій внесок в її розвиток в Україні.

Ми поставили собі за мету створити унікальний простір в місті. Посудіть самі: розташування на Печерську, майданчик дивовижних розмірів - що особливо круто - відкриті тераси й функціональний, відкритий дах. Будівництво самої локації почалося в жовтні 2019 року, і воно було масштабним. Крім нашого основного партнера, ми залучали понад десять підрядників на найрізноманітніші елементи інтер'єру: від світла до штор.

Настає березень. Ми виходимо на фінішну пряму з будівництва та встановлення обладнання, вже маємо з десяток запланованих заходів і смакуємо відкриття. І в країні оголошують карантин.

Зрозуміло, ми з розумінням прийняли ситуацію і скасували фізичний запуск - у нас навіть не виникало думки вчинити якось інакше. Але погодьтеся: готувати офлайн-бізнес пів року, щоб потім не мати можливості його відкрити - це, м'яко кажучи, неприємно. І що тут приховувати: для нас - як, напевно і для всіх - це стало ударом. Майже всі заплановані на той момент заходи відразу ж злетіли з календаря, і в якийсь момент ми з командою виявилися без чітких планів на майбутнє.

Але цей момент тривав недовго - і незабаром став трампліном для нових можливостей.

З офлайну в онлайн

Попри карантин, у нас все одно залишалося два головних завдання. По-перше, нам банально потрібно було починати отримувати дохід, щоб окупати операційні витрати, а по-друге - просувати бренд і розвивати аудиторію. У підсумку ми вирішили запускати PMHUB в онлайн-форматі. Це було неординарним рішенням як для івент-простору, але ми вірили в успіх - все ж це було легше, ніж побудувати хаб за пів року.

Під час карантину в онлайн не перейшов, здається, тільки лінивий. І це створювало для нас додатковий виклик - контенту в інтернеті стало більше, і кожен день він ставав дедалі якіснішим. Окрім цього, ми розуміли, що умовні вебінари в форматі звичайної доповіді - це не та альтернатива, яку ми хотіли б запропонувати.

Вирішальним фактором для нас став рівень підготовки. Ще на етапі створення локації велика частка фінансування пішла на обладнання: проєктори, освітлення і звук. Це було досить ризикованим рішенням, тому що крок був витратним. Але ми вирішили "грати надовго": зібрана нами система буде однією з кращих на ринку ще, як мінімум, п'ять років.

Один з івент-фахівців, побувавши у нас в гостях, сказав: з такими можливостями організаторам концерту MONATIK потрібно буде запросити лише його звукорежисера.

Ми ще не встигли відкрити хаб, як ці наші очікування виправдалися. Устаткування відмінно підійшло під проведення онлайн-івентів - нам залишалося лише адаптувати його під формат. Але тут ми зіткнулися з іншою проблемою: нашій команді не вистачало практики й досвіду в проведенні віртуальних івентів. Тому нам в терміновому порядку довелося залучати сторонніх фахівців.

Перехід в онлайн відбувався в досить стислі терміни. Перший віртуальний захід у нас був запланований на кінець квітня. Це була конференція PM GO!, яку ми організовували з партнерами. І так, це була саме конференція: з декількома спікерами, включаючи іноземних експертів, і різними форматами.

Ми розуміли: якщо хаб хоче виділитися на тлі конкурентів і надати цікавий контент, то потрібно підходити до організації події зовсім інакше. Так ми й зробили. Деякі "фішки" ми перенесли з офлайну: запросили ведучого, організували не лише традиційні доповіді, а й панельні сесії, підключили закордонних гостей. Але водночас у нас було кілька нововведень - наприклад, кожен глядач міг поставити запитання безпосередньо спікеру через спеціальний сервіс.

У підсумку захід вдався: його дивилися тисячі осіб з дев'яти країн світу, а ми отримали багато позитивних відгуків. Що найголовніше: після цього івенту до нас стали звертатися із запитами на проведення вже онлайн-заходів.

Приємний бонус

До закінчення карантину - або хоча б його послаблення - PMHUB буде проводити тільки віртуальні івенти. У нас уже розписаний липень і є події, заплановані на серпень. Наприклад, 15 липня на безкоштовній конференції Technologication ми очікуємо експертів з Booking.com, Amazon Web Services, Microsoft, щоб поговорити про нові технології для бізнесу в епоху кризи.

Надалі ми не плануємо відмовлятися від цього формату і будемо міксувати офлайн та онлайн-контент. Не можу сказати, що віртуальні івенти можуть стати повноцінною альтернативою традиційним: тут все ж немає того самого особистого контакту, який грає важливу роль.

Але в той самий час завдяки карантину ми отримали відмінну опцію для майбутнього розвитку. Спочатку ми позиціювали івент-хаб як місце зустрічі для аудиторії з усього регіону Східної Європи - і ми відчули, що наші амбіції збіглися з реальністю. І якщо говорити з точки зору бізнесу, ми отримаємо додаткову статтю доходів. Загалом, всі у виграші.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту