Як заробити багато грошей: правила життя Джона Рокфеллера

Сьогодні у першого доларового мільярдера в історії людства, чиє ім'я стало символом багатства - Джона Девісона Рокфеллера - день народження.

Майбутній мільярдер народився 8 липня 1839 року в місті Річфорді штату Нью-Йорк.

З раннього віку Джон проявляв свої підприємницькі здібності. Коли хлопчикові виповнилося сім років, він почав вигодовувати на продаж індичок, підробляв, копаючи для сусідів картоплю, а також продавав рідним сестрам цукерки, які купував оптом.

Фото: loc.gov

На свою першу зарплату Рокфеллер купив бухгалтерську книгу, куди записував всі свої доходи і витрати - жоден цент не міг пройти через руки Джона непоміченим.

У 1857 році Рокфеллер став компаньйоном і власником акцій фірми "Кларк і Рочестер", компанія торгувала сіном, зерном, м'ясом та іншими товарами. У компанії хлопець швидко завоював довіру партнерів і займався веденням фінансових справ підприємства.

У 31 рік Рокфеллер створив фірму Standard Oil, яка і принесла йому багатство. Standard Oil - займалася повним циклом виробництва гасу, починаючи від видобутку нафти, закінчуючи збутом готової продукції. Вже до 1880 рік у руках Рокфеллера було 95% нафтовидобутку Америки.

Щорічно від діяльності компанії Standard Oil прибуток Джона Рокфеллера становив 3 млн. доларів. Компанія володіла 70% всіх світових нафтових родовищ.

У житті у Джона Рокфеллера було дві мрії: дожити до 100 років і заробити 100 тис. доларів.

Джон Рокфеллер помер 23 травня 1937 від серцевого нападу у Флориді, йому було 97 років, а статки склали 192 млрд. доларів.

Правила життя Джона Рокфелера

  • Я ніколи не здогадувався, ким опинюся в цьому житті, але я завжди знав, що народжений для чогось більшого.
  • Я не думаю, що є інша якість, конче необхідне для успіху будь-якого роду, як наполегливість. Наполегливість може подолати все, навіть закони природи.
  • Недостатньо просто чинити правильно, найголовніше - це дозволити людям знати, що ви робите правильно.
  • Я скоріше найму людини з ентузіазмом, ніж ту, яка все знає.
  • Добре управління полягає в тому, щоб показувати звичайним людям, як зробити роботу чудових людей.
  • Уміння поводитися з людьми - це товар, який можна купити точно так же, як ми купуємо цукор або каву. І я заплачу за таке вміння більше, ніж за щось інше на світі.
  • Якщо ваша єдина мета - стати багатим, ви ніколи не досягнете її.
  • Я не знаю нічого огиднішого та жалюгіднішого за людину, яка присвячує весь свій час тому, щоб робити гроші заради самих грошей.
  • Мій обов'язок - заробити багато грошей, і ще більше грошей, щоб використовувати зароблені мною гроші на благо співвітчизників згідно з велінням моєї совісті.
  • Не треба боятися великих витрат, треба боятися маленьких прибутків.
💰💰💰

Відсьорбни скоріш 100 грам – і мерщій у Телеграм!

Ти не п'єш? Кури бамбук – і скоріш до нас в Фейсбук!

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту