Як зрозуміти жінку – інструкція для чоловіків з почуттям гумору

"Йод" зібрав 17 фактів, знаючи які буде легше розгадати душу дівчини. 😊

Сьогодні багато хто читав або хоча б чув про книгу "Чоловіки з Марса, жінки з Венери". У ній автор намагається дати відповідь на вічне питання: Що потрібно жінці?. Але минуло вже декілька десятиліть з моменту виходу книги Джона Грея, а загадкова жіноча натура як і раніше не розгадана.

Топ-17 фактів, які допоможуть розгадати душу дівчини

Вчені всього світу б'ються над питанням про те, як зрозуміти дівчат. Але місія нездійсненна - чоловічий розум, здається, не здатний розкрити цю таємницю. Справді, як зрозуміти людину, яка частенько сама не знає, чого хоче?

Але, можливо, відповідь є і опускати руки зарано? Передусім слід відмовитися від тенденції визнання гендерної рівності та усвідомити - статева приналежність надає серйозне значення при поведінці. Отже, низка фактів, що мають значення в спробі зрозуміти дівчину:

 1. 1Чоловіче та жіноче серце б'ється однаково, але з різною інтенсивністю.
 2. 2Жіночий розум багатозадачний, оскільки мозолисте тіло в ньому щільніше та має на 1/3 більше з'єднань, ніж чоловічий. Тому Цезар, який умів робити декілька справ одночасно, геній тільки в очах чоловіків, будь-яка жінка дала б йому фору.
 3. 3Якщо жінка говорить, що пиво не смачне, варто повірити, адже у неї більше смакових рецепторів. Смак вона відчуває набагато краще, ніж будь-який чоловік.
 4. 4Натомість представники сильної половини людства худнуть на 10% швидше, ніж прекрасні дами.
 5. 5За розрізнення кольорів і відтінків відповідає Х-хромосома, саме тому дівчата знову виграють тут у хлопців. Якщо вона стверджує, що колір рожевий, а не червоний, варто повірити, швидше за все, так воно і є.
 6. 6Чоловік відчуває сильний біль там, де жінка спокійно терпить. Це пов'язано з естрогеном, якого в жіночому організмі значно більше.
 7. 7Крім того, її шкіра чутливіша й ніжніша в 10 разів у порівнянні з чоловічою. Потрібно пам'ятати про це.
 8. 8М'язи жінки мають у своєму складі більше еластину, в чоловічих переважає колаген. У зв'язку з цим, прекрасні дами гнучкіші.
 9. 9Чому вона така балакуча? За мову в мозку дівчини відповідаютьє одразу два центри, що дозволяє вимовляти близько 8 тисяч слів на день. Чоловіки при всьому бажанні не зможуть вимовити більше 4 тисяч слів за аналогічний відрізок часу.
 10. 10Більшість жінок не зможуть з першого разу зробити паралельну парковку. Причиною є погане орієнтування в просторі в порівнянні з чоловіками. Не варто дівчину звинувачувати в цьому, просто так працює жіночий організм.
 11. 11Чому, якщо покликати, жінка поверне голову, а чоловік поверне корпус? Причиною тому стала висока рухливість шиї у прекрасної половини людства.
 12. 12Чоловіки черстві? Можливо, адже емоції вони виражають значно рідше. Наприклад, жінки в середньому за рік плачуть до 70 разів, а чоловіки - близько 5 разів. І, пам'ятаючи фільм, уточнимо - чоловік не плаче, він засмучується.
 13. 13До речі, вирушаючи у розвідку, чоловікові краще взяти із собою прекрасну супутницю, адже в ній природою закладена можливість інтуїтивно відчути близьку загрозу. Ні, це не феноменальні здібності, а більша кількість естрадіолу, кортизолу і прогестерону в організмі.
 14. 14До речі, бічний (периферійний) зір у жінок краще, ніж тунельний. У чоловіків навпаки.
 15. 15Чому вона постійно говорить про створення сім'ї, необхідності заміжжя? Це ще одна особливість організму - жінка прив'язується до чоловіка набагато сильніше, ніж він до неї. Можливо, феміністично налаштовані читачі будуть сперечатися, але вченими доведено, що рівень окситоцину, який відповідає за прихильність, у прекрасних дам помітно вище.
 16. 16А ще, коли раптом дівчина скаже, що ваші парфуми смердять, краще прислухатися. Жодному чоловікові не змагатися за рівнем нюху з представницями прекрасної статі. Це стосується також феромонів і можливості "прочитати" запах потенційного чоловіка, визначивши, чи варто будувати з ним сім'ю. Ось так.
 17. 17Зате чоловічий організм виробляє більше алкогольдегидрогеназа, тому жінкам потрібно випити в середньому на 30% менше, щоб сп'яніти.
Час усміхнутися:

Жіноча логіка:


- Чому-чому? Бо я так вирішила! А чому я так вирішила - я ще не вирішила.

Топ-5 порад для чоловіків, які прагнуть зрозуміти жінку

Є чудовий фільм з Мелом Гібсоном у головній ролі під назвою "Чого хочуть жінки?".

Головний герой зміг знайти відповідь, пропонуємо читачеві також розгадати жіночу душу, давши п'ять важливих порад:

 1. 1Прояви турботу. Що потрібно, щоб зрозуміти жінку? Нічого, адже зрозуміти її практично неможливо. Але в будь-якому разі, чоловічу турботу вона прийме з вдячністю. Навіть доросла, самодостатня, забезпечена жінка хоче, щоби поряд був справжній чоловік, здатний дати їй можливість відчути себе поряд з ним маленькою дівчинкою. Вона захворіла? Не потрібно голосити і панікувати, необхідно бігти в аптеку і в магазин за її улюбленою шоколадкою. Так, навіть якщо на дворі ніч і злива з грозою. Не треба багато слів, які виявляться нісенітницею, якщо їх не підкріпити ділом. Звертай увагу на дрібниці й будь уважним.
 2. 2Завжди підтримуй її. Ти - чоловік, тільки якщо здатний звалити на свої плечі більшу частину її обов'язків і розв'язати проблеми, взявши відповідальність на себе. Постав собі запитання, чи впорається вона з усіма справами, якщо тебе не буде поруч? Якщо так, тоді навіщо ти їй потрібен?
 3. 3Навчися розуміти свою жінку. Так, вона справді не може вибрати між двома червоними сукнями з однаковим фасоном. Що з того? Ти маєш зрозуміти, чому твоя кохана не може зробити вибір і дати слушну пораду. Так, зламаний ніготь - це вагома причина поганого настрою. Її заморочки - це не дрібниця, оскільки важливі для неї, тому ти маєш принаймні удавати, що усвідомлюєш усю важливість того, що відбувається. Вона оцінить.
 4. 4Проведи з нею час. Цього не замінять навіть найдорожчі подарунки. Так, ти працюєш по 20 годин на добу, щоб забезпечити її, але на вихідних не сідай за комп, не засинай на дивані, відвернувшись до стіни. Сходіть погуляти в парк або, обнявшись, подивіться фільм.
 5. 5Вона найкраща. Кажи це частіше, кажи їй про своє кохання. Жінка любить вухами, не потрібно про це забувати. Ніколи!

Якою б сильною і незалежною вона не була, все одно самотність для неї нестерпна. Саме тому кожна жінка шукає того єдиного, на якого можна покластися в найскладніших ситуаціях, який підтримає і зрозуміє. Того, хто не кине навіть у найскладнішій життєвій ситуації, взявши на себе розв'язання всіх проблем.

Час усміхнутися:

Жінки люблять розумних чоловіків. От, наприклад, якщо у чоловіка гарні руки, високий зріст, накачане тіло та приємний голос, то він розумний чоловік.

Гроші вирішують усе... але не вирішують

Сьогодні можна почути думку, що гроші - це головне для жінки. Інші чоловіки вважають, що потрібно мати м'язи, як у Термінатора, або круту тачку з квартирою. Якщо все це є, то з ним поруч погодиться бути будь-яка.

Так, частка правди в цьому є, оскільки така категорія дівчат існує. Але правда в тому, що побудувати з ними серйозні стосунки неможливо. Настане час - і м'язи стануть в'ялими, дірки в бюджеті змусять змінити коштовну іномарку на  дешевший автомобіль, і ця дама зникне в невідомому напрямку.

Саме тому сміливо можна стверджувати, що жінці потрібні далеко не гроші, а відповідальний чоловік, який вміє приймати важливі рішення самостійно, захищаючи кохану від будь-яких життєвих негараздів.

Час усміхнутися:

Арифметика життя:


Чоловік робить 90% з того, що обіцяв. Жінка робить 90% з того, що обіцяла не робити.

Зображення: icons8.com

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту