Яка забрудненість повітря України у порівнянні з іншими державами, - карта

Фото: скрін electricitymap.org
Найменші викиди вуглекислого газу - в Іспанії, найбільші - в Австралії, а Україна - посередині.

Який об`єм вуглекислого газу викидається в повітря та скільки шкідливих речовин може потрапити в наш організм під час одного вдиху, можна побачити на сайті мережі. Для цього потрібно відкрити розумну карту ElectricityMap

Фото: скрін electricitymap.org

Карта покаже, наскільки своїми електромережами кожна країна забруднює світ.

Також можна відразу порівняти, яка країна найбільш екологічно чиста, а яка найбільш забруднена за допомогою спеціальної шкали -  від зеленого до коричневого. З огляду на це, найбільш "свіжими" країнами є Іспанія, Нова Зеландія, Канада та Великобританія. А найзабрудненішими -  Австралія, Польща та Індію. Україна в цьому рейтингу посідає середні позиції - вона зафарбована у жовтий колір.

Фото: скрін electricitymap.org

Також на карті можна побачити не тільки рівень викидів CO2, а й рівень виробництва енергії у різних країнах. Окрім того, є спеціальна функція - зображення сонячного та вітрового потенціалів, тобто наскільки у тій чи іншій місцевості можна виробляти сонячну та вітрову енергію.  

Фото: скрін electricitymap.org

Тож, щоб самостійно проаналізувати екологічну ситуацію у світі, не потрібно бути великим вченим, а треба лиш 1 клік.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Олена Нєдєлько
Вдячна за посилання та за ідею такої статті, це справді цікаво. Однак зроблені висновки не відповідають тому, що що відображає карта. Найменш забрудненими територіями, які позначені темно-зеленим кольором, є Франція, Швеція, Норвегія, деякі провінції Канади, Південна частина Нової Зеландії і т.д. Але аж ніяк не Іспанія, в якої забруднення майже на рівні України. Теж саме можна сказати й про Великобританію, колір якої також жовтий. Сумніваюсь, що дані на карті за кілька годин зазнали таких змін, швидше за все, неправильно визначені держави: Франція чомусь стала Іспанією, Норвегія та Швеція - Великобританією. Також, як на мене, не коректно видавати провінції Онтаріо та Юкон за всю Канаду, адже по більшість її території ще немає даних, а провінція Альберта - має досить високий рівень забруднення. Було б добре, якби автор змінила неправдиві дані, аби не поширювати хибні висновки.
5 серп 2019 р., 09:18
Юрий Федоров
Еще несколько лет и вна Украине воздух будет очень чистый. Скачите дальше.
5 серп 2019 р., 08:27
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту